گِراسا: برگزاری لیگ ملت‌های والیبال غیر منطقی بود

به گزارش ایسنا، امروز (جمعه) ۱۹ اردیبهشت ماه ۱۳۹۹، فدراسیون جهانی والیبال (FIVB) با منتشر کردن اخباری در صفحه رسمی خود، لغو رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال ۲۰۲۰ در هر دو بخش مردان و زنان را اعلام‌ کرد.

آری گِراسا رئیس فدراسیون جهانی والیبال در این مورد گفت: به همراه همه‌ شرکای خود گزینه‌های مختلف برای میزبانی رقابت‌های VNL ۲۰۲۰ را مورد بررسی قرار دادیم. بخشی از آنچه که لیگ ملت‌ها را ویژه می‌کند، جهانی بودن این رویداد است که توسط هواداران زیادی در کشورهای مختلف دنیا مورد استقبال قرار می‌گیرد.

او افزود: با این وجود برگزاری رقابت‌های لیگ‌ ملت‌های ۲۰۲۰ خطر شیوع بیشتر ویروس کرونا در کشورهای مختلف در سرتاسر جهان را افزایش می‌دهد، پس برگزاری این مسابقات غیر منطقی است. همچنین وقتی نتوانیم از سلامتی بازیکنان و هواداران اطمینان حاصل کنیم، غیر مسئولانه است که این مسابقات را برگزار کنیم.

رئیس فدراسیون جهانی والیبال در پایان گفت: اکنون همه توجه ما به لیگ ملت‌های ۲۰۲۱ است و سعی می‌کنیم مسابقات سال آینده بهترین شرایط را داشته باشد. من باور دارم که ورزشکاران ما نیز خود را برای رقابت‌های ۲۰۲۱ آماده می‌کنند و سال آینده خواهند درخشید.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید