گواردیولا: باید همیشه مثل بازی با لستر باشیم

به گزارش ایسنا، در ادامه دیدارهای هفته جاری لیگ برتر انگلیس چند دیدار برگزار شد که در یکی از بازی‌ها منچسترسیتی توانست با برتری ۳ بر یک برابر لسترسیتی به صورت موقت به صدر جدول لیگ برتر نزدیک شود.

ابتدا جیمی واردی توانست گرگ‌های لیگ برتر را پیش بیندازد ولی در ادامه ریاض محرز، ایلکای گوندوگان و گابریل ژسوس برای سیتی گلزنی کردند تا ۳ امتیاز این دیدار نصیب تیم گواردیولا شود.

پپ گواردیولا سرمربی سیتی بعد از کسب ۳ امتیاز این دیدار ابتدا درباره رفتن مایکل آرتتا به آرسنال گفت: آرتتا خیلی برای تیم ما زحمت کشید و برای او آرزوی موفقیت می‌کنم. سیتی بدون آرتتا کمی متفاوت خواهد بود. او تاثیر مثبت زیادی در تیم ما داشت. 

سرمربی اسپانیایی درباره بازی تیمش گفت: از بازی تیمم در این دیدار کاملا راضی هستم. خیلی خوب توانستیم از موقعیت‌هایمان استفاده کنیم و موقعیت‌های زیادی نیز خلق کردیم. دی بروین در این دیدار خیلی خوب بود و بازی را برای ما درآورد. از او خیلی راضی هستم. دی بروین واقعا بازیکن فوق العاده ای است. در کل این بازی را نسبت به بازی با آرسنال بیشتر دوست داشتم و فکر می‌کنم  اگر همیشه اینطور باشیم توان رقابت با هر تیمی را داریم. با این برد به خودباوری رسیدیم و الان فاصله خودمان را با لستر به یک امتیاز کاهش دادیم و این نکته مثبتی برای ما است. 

در ادامه این رقابت‌ها امشب در دیداری حساس تاتنهام و چلسی در دیداری حساس به مصاف هم خواهند رفت. 

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید