کمک ۳۷ هزار یورویی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به ایران

به گزارش ایسنا، پس از انجام مکاتبات و رایزنی های فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی و اختصاص ۵۰ هزار یورو برای تجهیز سخت افزاری آکادمی بین‌المللی موتورسواری و اتومبیلرانی، فدراسیون جهانی اتومبیلرانی طی اطلاعیه ای از اختصاص گرنت در سه موضوع زیر خبر داد: ۱- خرید تجهیزات مرتبط با کیت اسلالوم ۱۲ هزار یورو ۲- بازیابی و توانبخشی صلیب سرخ ۱۵ هزار یورو ۳- مطالعات توسعه تاثیرات اقتصادی ۱۰ هزار یورو.


بر این اساس مازیار ناظمی سرپرست فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی ضمن تشکر از تلاش های شریعتی سرپرست کمیته آموزش، پژوهش و توسعه فدراسیون جهت ایجاد روابط مناسب بین المللی با فدراسیون های جهانی، در اطلاعیه ای به روسای هیات های موتورسواری و اتومبیلرانی اعلام کرد که طرح ها و برنامه‌های خود را به صورت کتبی طی گزارشی مدون حداکثر تا تاریخ پایان تیرماه ۹۹ (۳۱ تیرماه ۱۳۹۹) به فدراسیون ارسال نمایند.


در صورت پذیرفته شدن طرح هر یک از هیات های استانی بودجه تعیین شده از سوی فدراسیون جهانی اتومبیلرانی به هیات مربوطه اختصاصی داده می شود.


هیات های استانی می توانند برای تهیه طرح مطابق با استاندارد های فدراسیون جهانی اتومبیلرانی با کمیته آموزش، پژوهش و توسعه هماهنگی های لازم را به عمل آورند.


انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید