کلوپ: من متوقف نمی‌شوم، ما متوقف نمی‌شویم

به گزارش ایسنا، لیورپول بامداد روز جمعه پس از ۳۰ سال قهرمان لیگ برتر انگلیس شد. شکست ۲ بر یک منچسترسیتی برابر مقابل چلسی کافی بود تا این تیم فاتح این جام شود و قهرمانی لیورپول ۷ هفته زودتر از پایان فصل قطعی شود. 

یورگن کلوپ سرمربی لیورپول بعد از قهرمانی تیمش در این رقابت ها گفت: ثباتی که بازیکنانم در این فصل از خود نشان دادند، فوق‌العاده بود. پسرانم بی نقض ظاهر شدند و یک فصل عالی را رقم زدند. من متوقف نخواهم شد، ما متوقف نخواهیم شد. همین است. ما متمرکز خواهیم ماند و فرصت را از دست نمی‌دهیم. این به معنای پیروزی در همه عناوین قهرمانی نیست. ما فقط می‌خواهیم پیشرفت کنیم زیرا تیم‌های دیگر نیز خوب هستند و بهبود می یابند. منچسترسیتی کاملاً استثنایی است. من نمی‌توانم قول بدهم چیزی برنده خواهیم شد اما همه چیز را برای بهبود به کار خواهیم بست. می خواهیم این تیم را بهتر و بهتر کنیم و یک رقیب خود برای همه عناوین باشیم. 

لیورپول در ۱۳ ماه توانست چهارمین جام خود را نیز به دست بیاورد و اکنون یورگن کلوپ عقیده دارد این نمی‌تواند همان قله‌ای باشد که لیورپولی‌ها منتظر آن بودند و باید برای کسب عناوین بیشتر تلاش کرد. 

با باز شدن پنجره نقل و انتقالات، بعید است که کلوپ بتواند هیچ بازیکن جدیدی به خدمت بگیرد، زیرا او استعدادهای جوانی چون رایان بروستر، هاروی الیوت، کورتیس جونز و نکو ویلیامز را دارد و بارها اعلام کرده است از حضور این بازیکنان هیجان زده است.

لیورپول در بازی خود در لیگ برتر باید برابر منچسترسیتی نزدیک ترین تعقیب کننده خود قرار گیرد و حالا سیتی که سال قبل قهرمان شده است باید برای تیم یورگن کلوپ تونل افتخار بزند. باید دید قرمزها می توانند به رکورد ۱۰۰ امتیاز منچسترسیتی در یک فصل نیز حمله کنند یا خیر.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید