چرا تراکتور قرارداد الهامی را تمدید کرد؟

به گزارش ایسنا، باشگاه تراکتور چند روز پیش قرارداد ساکت الهامی را تمدید کرد تا پس از جواب نگرفتن از ۳ مربی خارجی، این بار به سرمربی ایرانی خود فرصتی ۳ ساله بدهد تا تراکتور و آذربایجان را به آرزوی دیرینه‌شان یعنی قهرمانی در بالاترین سطح لیگ ایران برسانند.

البته این سرمربی هم بعد از جانشینی دنیزلی، توانست خودش را اثبات کند و با نتایج نسبتا خوب نسبت به سرمربی ترک‌تبار، تراکتور را دوباره به کورس سهمیه آسیایی برگرداند. او با کسب میانگین ۲.۱۱۱ امتیاز از هر بازی، پس از کالدرون در رده دوم میانگین امتیازگیری مربیان لیگ نوزدهم قرار گرفت.

این در حالی است که کالدرون از تیم پرسپولیس جدا شده و بدین ترتیب، الهامی را می توان امتیازآورترین مربی فعال حال حاضر لیگ در سال ۹۸ عنوان کرد.

الهامی در حالی توانسته آمار خوبی را روی نیمکت تراکتوری ها به دست بیاورد که در ابتدای لیگ نوزدهم به عنوان مربی در همین تیم تراکتور و سپس در تیم ماشین سازی به کار مشغول شد تا این که در نهایت موفق شد به عنوان جانشین مصطفی دنیزلی روی نیمکت تراکتوری ها بنشیند و پس از ۹ بازی به آمار ۱۹ امتیاز و میانگین ۲.۱۱۱ امتیاز از هر دیدار رسید.

حال باید دید این تمدید قرارداد ۳ ساله می‌تواند انگیزه‌ای برای سرمربی سرخ‌های تبریزی شود و او بتواند سال بعد تیمش را قهرمان لیگ ایران کند یا خیر.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید