پیام کلوپ برای هواداران لیورپول

به گزارش ایسنا و به  نقل از اسکای اسپورت، یورگن کلوپ در بین هواداران لیورپول از محبوبیت بسیار بالایی برخودار است. این مربی آلمانی توانست لیورپول را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برساند و تیم او با اقتدار صدرنشین فصل جاری لیگ جزیره هم است.

کلوپ پیامی را برای هواداران لیورپول منتشر کرد و نوشت: از فرصت استفاده می‌کنم و تعطیلات خوبی را برای همه آرزو می‌کنم. لیورپول یک باشگاه خاص است که در آن تنوع فرهنگی وجود دارد و به همین خاطر هر کسی به شکلی خاص این روزها را جشن می‌گیرد و من عاشق چنین چیزی هستم. رختکن ما که پذیرای فرهنگ‌های مختلفی است خاص و زیبا شده است.

او ادامه داد: برای من امروز هم یک روز عادی دیگر است و خود را آماده دیدار برابر لسترسیتی می‌کنیم. من مردی نیستم که به عقب برگردم و نگاه کنم با این حال به دستاوردهای گذشته افتخار می‌کنم و اصلا نمی‌توان آنها را نادیده گرفت. آن شبی که از مادرید برگشتیم فراموش نمی‌کنم و همچنین روز بعد را که با جام در بین هواداران بودیم. وقتی آن استقبال را به خاطر می‌آورم لرز، تمام بدنم را در بر می‌گیرد. از اینکه جزئی از این باشگاه بزرگ هستم به خود افتخار می‌کنم.

لیورپول در فصل جاری لیگ برتر انگلیس عملکرد خیره کننده‌ای از خود نشان داده است. تیم کلوپ در ۱۷ بازی ۱۶ بار موفق به کسب پیروزی شده است و تنها یک تساوی در کارنامه دارد. این تیم امشب (پنجشنبه) برابر لسترسیتی که با ۱۰ امتیاز اختلاف در رده دوم است به میدان می‌رود.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید