پذیرش جداگانه سالمندان در مراکز درمانی تامین اجتماعی

به گزارش ایسنا، بابک عدلی در نشست شورای هماهنگی مدیران تامین اجتماعی غرب تهران و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی تهران با بیان اینکه با۱۱ بیمارستان در سطح استان و ۲۷ مرکز سرپایی مشغول خدمات رسانی به ۹ میلیون بیمه شده هستیم گفت: حجم ارائه خدمات در مراکز درمانی بالاست.

وی افزود: به عنوان مثال ورودی بیمارستان میلاد روزانه ۷ تا ۸ هزار ویزیت سرپایی و ۳۰۰ عمل جراحی است. شاید گلایه‌هایی مبنی بر نارضایتی ها از نوبت دهی در بیمارستان بشنویم، ولی باید گفت که روزانه ۹۰ هزار تماس داریم و می‌توانیم به ۷۰۰۰ نفر پاسخ دهیم و برای تعداد زیادی امکان پذیرش فوری میسر نیست.

مدیرکل درمان تامین اجتماعی استان تهران به اجرای طرح نسخه الکترونیک و حذف دفترچه بیمه‌ها در مراکز ملکی اشاره کرد و گفت: اجرای عملیاتی این طرح شروع شده و بیمار با ارائه یک کدملی در مراکز ملکی پذیرش و کارش انجام می‌شود و امیدواریم فاز دوم که پذیرش در مراکز طرف قرارداد است نیز در آینده نزدیک به طور کامل اجرا شود.

عدلی ادامه داد: استان تهران با ۹۰۰۰ پرسنل در بخش درمان برای بهبود خدمات خود تلاش می کند. قطعا در نقطه مطلوب نیستیم.

وی از اجرای طرح جدیدی در زمینه پذیرش افراد مسن و بازنشستگان خبرداد و گفت: دو هفته است که بازنشستگان و افراد مسن را در مسیر پذیرش جداگانه قرار دادیم تا ناچار نباشند در صف پذیرش و ویزیت بمانند. پایلوت این طرح از درمانگاه قدس شروع شد و بتازگی و در کل مراکز در حال انجام است و امیدواریم بتوانیم کارهای بهتری انجام دهیم.

انتهای پیام

No Comments

Categories: اجتماعی

پاسخی بگذارید