واکنش والورده به اخراج دمبله

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا یکشنبه شب در هفته هشتم لالیگا با پیروزی ۴ بر صفر برابر سویا به جایگاه دوم جدول صعود کرد. ارنستو والورده پس از بازی گفت: بازی سخت و مهمی برای ما بود. در نیمه اول با توجه به اتفاق‌هایی که افتاد نتیجه قاطعی کسب کردیم. در ۲۵ دقیقه نخست، تیم حریف ما را تحت فشار قرار داد اما ریسک بالایی کرد. آنها بازی بر اساس پرس بالا را برنامه ریزی کرده بودند که از فضاها و سرعت بهره ببرند. با این حال ما به آنها ضربه بیشتری زدیم. پس از گل نخست شرایط برای ما بهتر شد.

در بازی دیشب هشت کارت زرد نشان داده شد و بازیکنان بارسلونا دو کارت قرمز دریافت کردند. سرمربی اسپانیایی در این رابطه اظهار کرد: این کار داور است که خطاها را ارزش‌گذاری کند. هر کسی عقیده خودش را دارد. بازی پاکی بود. متاسفانه آرائوخو که نخستین بازی‌اش بود، اخراج شد. اخراج دمبله هم عجیب بود. خیلی سخت است که دمبله به اسپانیایی دشنامی به داور داده باشد. با او صحبت نکردم اما تصور نمی‌کنم جمله خاصی گفته باشد.

لیونل مسی در این بازی نخستین گل فصل خود را به ثمر رساند. سرمربی بارسلونا درباره این موضوع گفت: برای ما خبر خوبی است که بازیکنان به دوران گلزنی خود بازمی‌گردند. لئو باز هم گلزنی می‌کند و زمانی که خیلی روی فرم باشد به این اتفاق نزدیک می‌شود. برای ما خوب است که بازیکنان گل‌های بیشتری به ثمر برسانند.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید