مربی پاختاکور: بازی با استقلال دشوار است/ ۳ فینال پیش رو داریم

به گزارش ایسنا، پیتر هویسترا، مربی هلندی تیم پاختاکور پس از پیروزی تیمش مقابل شهرخودرو در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا گفت: از اتفاقات امروز بسیار خوشحال هستم. نمی‌دانستم که در دیدار دیگر گروه ما چه اتفاقی افتاده بود. درست قبل از بازی بود که فهمیدیم در استادیوم دیگر چه اتفاقی افتاده که راه صعود ما را هموار کرده بود. در آن لحظات غیر ممکن بود که استراتژی خود را عوض کنیم اما تیم من تمرکز خودش را حفظ کرد و با همان اراده برای پیروزی در زمین ظاهر شد. خوشحال هستم که کاپیتان من هم گل پیروزی ما را به ثمر رساند. برای اعتماد به نفس او خیلی خوب بود.

او ادامه داد: خیلی متاسف شدیم ‌که سرمربی ما علی‌رغم اینکه خیلی مراقب بود، ماسک می‌زد، دست‌هایش را مرتب می‌شست و از همه فاصله می‌گرفت، گرفتار ویروس کووید-۱۹ شد. دو سال است که در پاختاکور با هم‌ هستیم و امشب ما، کادر فنی و بازیکنان، برای او به میدان رفتیم. این پروژه‌ای طولانی مدت برای ما بوده که کم‌کم حاصل کار و برنامه‌ریزی را شاهد هستیم.

 هویسترا افزود: تورنمنت برای ما الان شروع شد. مرحله گروهی برای ما جنبه آمادگی برای سه بازی مرحله حذفی را داشت. سه فینال پی ‌رو داریم و آماده هستیم که تا انتها برویم. بلافاصله بعد از بازی با همکارانم در رابطه با بازی بعدی شروع به برنامه‌ریزی کردیم. بازی در مرحله حذفی با بازی‌های گروهی کاملاً متفاوت است. فشار روی هر دو تیم به طور یکسان وجود دارد. از رقیب بعدی شناخت کامل داریم و با برنامه مقابل آنها ظاهر خواهیم شد. تمام فصل ما مصمم کار کردیم. فردا با بازیکنان در رابطه با بازی بعدی صحبت خواهیم کرد و آنها را از لحاظ فیزیکی و روحی، روانی راهی کارزاری دشوار خواهیم کرد.

به گزارش ایسنا، پاختاکور در مرحله بعدی لیگ قهرمانان باید به مصاف استقلال برود.

انتهای پیام
 

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید