مدال نقره اکبرزاده در رقابتهای تکواندوی نظامیان جهان

به گزارش ایسنا، هفتمین دوره بازی‌های المپیک نظامیان جهان (سیزم) ۲۰۱۹ در بخش تکواندو با حضور ۲۴۴ هوگوپوش از ۴۷ کشور از روز چهارشنبه – یکم آبان‌ماه  در “ووهان” چین آغاز شد و فردا به پایان می رسد.
 در سومین روز این رقابت ها، مبارزات اوزان ۵۴- و ۶۳- کیلوگرم برگزار شد که ایمان اکبرزاده و کامران مردانی پور نمایندگان تکواندو ایران بودند که اکبرزاده موفق شد نقره این رویداد را کسب کند.
ایمان اکبرزاده در نخستین دیدار نماینده قطر را ۲۵ بر ۲ شکست داد، در ادامه هوگوپوش یونان را ۲۴ بر ۴ از پیش رو برداشت، سپس بر نماینده آمریکا ۲۲ بر یک غلبه کرد. ایمان در مرحله نیمه نهایی نیز برابر نماینده مصر ۱۶ بر ۵ به برتری رسید اما در فینال را ۳۱ بر ۲۲ به هوگوپوش برزیلی واگذار کرد و صاحب گردن آویز نقره شد.

اما کامران مردانی پور در وزن ۶۳- کیلوگرم از کسب مدال بازماند. وی ابتدا نماینده کلمبیا را ۲۱ بر یک از پیش رو برداشت و در دومین دیدار موفق شد هوگوپوش ایتالیا را ۱۸ بر ۱۴ شکست دهد اما در سومین مبارزه نتیجه را ۲۵ بر ۱۲ به نماینده ازبکستان واگذار کرد و حذف شد.
پیش از این امیرمحمد بخشی، محمدحسن پلنگ افکن و محمدمهدی عمادی نیز موفق به کسب مدال برنز در این رقابت ها شده اند.
هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است.
رقابت‌های المپیک نظامیان جهان G۲ است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۲۰، ۱۲ و ۷.۲۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید