محمدی‌راد: بگو ‌مگوهای زیر تور هم نمک والیبال است

به گزارش ایسنا، رحمان محمدی‌راد سرمربی تیم والیبال سپاهان اصفهان پس از برد مقابل سایپا تهران گفت: جا دارد خسته نباشید بگویم به بازیکنانم و خیلی خوشحالم چون بعد از یک باخت عکس‌العمل خوبی داشتیم ‌و بازی بزرگی را بریدم. امروز مقابل استادم (ناصر شهنازی) درس پس دادم.

او افزود: مجموعه سایپا را شکست دادن کار بزرگی است چون از‌ بازیکن و افراد بزرگی استفاده می‌کند. باید از همه عوامل باشگاه سپاهان تشکر کنیم.

محمدی‌راد ادامه داد: با سرویس خوب نظم تیمی سایپا را بهم زدیم اما در ست سوم با تغییراتی که انجام دادند کار سخت شد. با شروع ست چهارم تمرکز خود را دوباره به دست آورده و حریف را تحت فشار گذاشتیم.

او درباره لیز بودن کف‌پوش خانه والیبال تهران نیز اظهار کرد: به نظر میرسد که زمین لیز است و‌ بازیکنان خیلی راحت در این زمین جا به‌جا ‌نمی‌شوند و استاندارد کافی ندارد.

سرمربی تیم والیبال سپاهان اصفهان درباره اعتراضات به داوری بازی نیز گفت: به نظرم‌ چند اختلاف نظر وجود داشت و‌ من فکر ‌می‌کنم این همیشگی ‌است، اما به ضرر تنها یک تیم نبود و عادی است. بگو ‌مگوهای زیر تور هم نمک والیبال است و در این دیدار شدت زیادی نداشت.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید