فرنگی کاران ناشنوا به دنبال ارتقاء جایگاه در جهانی ترکیه

جمشید خیرآبادی در گفت و گو با ایسنا، پس از پایان اردوی دوم فرنگی کاران ناشنوا اعزامی به جهانی ترکیه اظهار کرد: برای آماده سازی فرنگی کاران ناشنوا جهت شرکت در مسابقات جهانی ترکیه که تیرماه در استانبول برگزار می شود، ۶ مرحله اردوی تدارکاتی پیش بینی شده که ۲ مرحله در سنندج و کرمانشاه برگزار شد که با توجه به تمرینات خوبی که توسط کادر فنی برای آماده سازی کشتی گیران طراحی شده بود، وضعیت کشتی گیران از نظر قدرت بدنی و افزایش سیستم تنفسی راضی کننده و قابل توجه بود.

وی زمان برگزاری اردوی سوم فرنگی کاران ناشنوا را ۲۳ فروردین عنوان کرد و گفت: هدف اصلی ما آماده سازی کشتی گیران برای المپیک ناشنوایان در برزیل است تا تیم خوبی را راهی این مسابقات کنیم. جهانی ترکیه فرصت خوبی برای ارزیابی و محک کشتی گیران بعد از ۲ سال دوری از مسابقات است تا با بررسی وضعیت فنی و قدرت بدنی کشتی گیران در این تورنمنت نفرات اصلی را برای المپیک شناسایی کنیم.

خیرآبادی تعداد کشتی گیران اعزامی به جهانی ترکیه را ۲۰ کشتی گیر و ۱۰ نفر کادر فنی در رده سنی بزرگسالان و جوانان عنوان کرد و افزود: با برنامه ریزی انجام شده سعی در ارتقای جایگاه کشتی فرنگی ناشنوایان از پنجمی جهان و قرار گرفتن بر روی سکو هستیم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: با همکاری خوب فدراسیون ناشنوایان تا امروز از شرایط اردویی مناسبی برخوردار بودیم و سعی داریم با حضور مربیان مجرب تیم آماده و خوبی را عازم ترکیه کنیم.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید