فرازبام در لیگ برتر هندبال ماندنی شد/ پرماه: هنوز به رای کمیته انضباطی اعتراض داریم

به گزارش ایسنا، چندی قبل و در جریان دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان دو تیم فرازبام و فولاد به تساوی رسیدند و چون تیم زغال سنگ طبس با این تساوی از صعود به دور بعد بازمانده بود به این تساوی اعتراض کرد و مدعی شد تبانی رخ داده است. آرای کمیته انضباطی فدراسیون هندبال دو هفته بعد از آن بازی اعلام شد که بر اساس آن دو تن از بازیکنان فراز بام و یک بازیکن از سپاهان جریمه نقدی و محروم شدند.

در حالی که بعد از رای کمیته انضباطی مسئولان تیم فرازبام به دلیل حمایت از بازیکنان و به دلیل اعتراض به این آرا از ادامه رقابت‌های لیگ برتر انصراف داده بودند اکنون اعلام کردند که مسابقات را ادامه خواهند داد.

کرم پرماه سرپرست تیم هندبال فراز بام خائیز دهدشت در اینباره به ایسنا گفت: تصمیم مدیرعامل و هیات مدیره باشگاه بر انصراف بود اما به اصرار مسئولان شهر از جمله امام جمعه، دادستان و رییس دادگستری که حامیان تیم ما هستند، در لیگ برتر ماندیم.

وی گفت: البته هنوز هم نسبت به رای کمیته انضباطی معترض هستیم. این رای تنها به ضرر تیم ما تمام شد. انگار همه چیز مهندسی شده بود تا این بلا سر ما بیاید. بیشتر این رای شبیه تسویه حساب شخصی بود. جریمه کردن بازیکنان با قوانین جور نیست.

پرماه گفت: به احترام و به اصرار مسئولان شهرمان و جامعه هندبال در لیگ می‌مانیم. ما یکی از قطب‌های هندبال ایران هستیم که در رده‌های مختلف تیم‌داری می‌کنیم. مسئولان اصرار داشتند که این بازیکنان ضرر نکنند.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید