غیبت عجیب یک عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال

به گزارش ایسنا، هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال آخرین جلسه خود را پیش از بازی رفت فینال لیگ برتر در اصفهان برگزار کرد اما غیبت یکی از اعضای هیات رئیسه در نوع خود عجیب بود.

جمعه ۱۷ آبان ۹۸ مجمع سازمان لیگ فوتسال برای مشخص شدن چهره اعضای تازه برگزار شد که طی آن با رای گیری صورت گرفته علیرضا جنتی، مدیرعامل باشگاه گیتی پسند و حسین باجیوند، رئیس هیات فوتبال قزوین به عنوان دو عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال انتخاب شدند.

با حضور آرش جابری، دبیر سازمان لیگ در جمع اعضای هیات رئیسه تکلیف دو عضو دیگر توسط رئیس فدراسیون فوتبال مشخص می‌شد که حیدر بهاروند، سرپرست فدراسیون فوتبال کریم بهرامی، رئیس هیات فوتبال قم و حامد نجفی، مدیرعامل باشگاه مس سونگون که در دوره قبلی سازمان لیگ فوتسال هم در آن حضور داشت را به عنوان دو عضو انتصابی هیات رئیسه انتخاب کرد تا سازمان لیگ فوتسال با حضور این افراد تشکیل جلسه دهد اما در آخرین جلسه هیات رئیسه در اصفهان خبری از کریم بهرامی نبود و به جای او محمدرضا غفاری رئیس هیات فوتبال مرکزی در جلسه شرکت کرد.

به نظر می‌رسد برکناری بهرامی از ریاست هیات فوتبال استان قم که چندی پیش توسط مجمع این هیات فوتبال رقم خورد باعث شد تا بهرامی از هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال هم کنار برود و محمدرضا غفاری که پیش از این هم در هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال حضور داشت جانشین او شود.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید