عسکری: مبنای ما حضور مردانی در المپیک است/ خودمان را درگیر حواشی نمی‌کنیم

فریبرز عسکری در گفت‌وگو با ایسنا، درباره آخرین شرایط تیم ملی تکواندو اظهار کرد: دور سوم اردوها را آغاز کرده ایم و این تمرینات تا ۱۶ دی ماه ادامه خواهد داشت. پس از آن اردو ۱۰ روز تعطیل می شود و ملی پوشان در اختیار تیم هایشان قرار می گیرند تا در رقابت های لیگ به میدان بروند.

سرمربی تیم ملی تکواندو افزود: خدا را شکر بچه ها وضعیت خوبی دارند و با جدیت تمریناتشان را دنبال می کنند. سعی ما این است که بچه ها را در حد مناسبی از آمادگی حفظ کنیم تا به محض اعلام برنامه مسابقات برنامه ریزی تمرینی را طبق زمانبندی اجرا کنیم.

وی درباره محرومیت ورزش روسیه از المپیک توکیو و بحث کسب سهمیه توسط سجاد مردانی در وزن چهارم المپیک با توجه به احتمال عدم حضور ولادیسلاو لارین روس صدرنشین رنکینگ در المپیک توکیو، گفت: فکرمان را معطوف این چیزها نمی کنیم. از روزی که اردو را شروع کردیم و سجاد در تمرینات حاضر شد مبنای ما کسب سهمیه و حصور در المپیک بوده است. اگر این موضوع قسمتمان شود که لطف خدا بوده و با تمام توان از آن استفاده خواهیم کرد.

عسکری افزود: با این وجود وارد این فضا نمی شویم. بحث حضور یا عدم حضور ورزشکاران روس در المپیک قطعی نیست چرا که IOC  به ورزشکاران روس این اجازه را داده که در صورتی که بخواهند با پرچم IOC در المپیک توکیو حاضر شوند. باید دید دولت روسیه این اجازه را به ورزشکارانش می دهد یا خیر. امیدوارم هر اتفاقی که به نفع تکواندو و ورزش ایران رخ بدهد.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید