عزیزیان: پرسپولیس آسیا را می‌شناسد/ خستگی تیم را عقب می‌اندازد اما ایرانی با غیرت است

سعید عزیزیان در گفت‌وگو با ایسنا درباره برد پرسپولیس مقابل پاختاکور و حضور در مرحله نیمه نهایی اظهار کرد: کسی فکر نمی کرد بازیکنانی که به پرسپولیس می‌آیند چنین عملکرد درخشانی نشان دهند و پرسپولیس به این خوبی بازی کند و از گروه صعود کند. به السد قطر خوردند و شاگردان ژاوی تیمی قدرتمند و بازیکنان خوبی بودند. پرسپولیس با آگاهی و هوشمندی آن بازی را هم پیروز از زمین خارج شد.

شاگردان گل محمدی با یک بازی منطقی پاختاکور را شکست دادند

او ادامه داد: در مرحله یک چهارم نهایی به پاختاکور خوردند. این تیم ازبکستانی نسبت به سال های گذشته بسیار خوب ظاهر شد و بازیکنان خوبی خریده بود. پرسپولیس با یک بازی منطقی توانست پاختاکور را شکست دهد. البته نباید فراموش کنیم که بازیکن خوب پاختاکور هم اخراج شد و شانس را برای برد پرسپولیس بیشتر کرد. نیمه اول پرسپولیس فقط توانست صاحب توپ شود و موقعیتی ایجاد نکرد اما در نیمه دوم با صحبت های گل محمدی توانست که با مالکیت توپ و پاس در عمق موفق شود به گل برسد.

پرسپولیس نشان داده آسیا را می‌شناسد

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس با بیان این که ضعف پاختاکور دفاع مقابل سانترهای زمینی بود، گفت: این تاکتیک برای پرسپولیسی ها کارساز شد و توانستند دو گل بزنند و برد را به هواداران تقدیم کنند. با یک بازی هوشمندانه توانستند به نیمه نهایی و بازی مقابل النصر پا بگذارند. پرسپولیس با عملکرد سال های گذشته خود، نشان داده است که آسیا را می شناسد و می داند که از بازی ها چه می خواهد و بازیکنان هم با هم هماهنگ شده اند.

تیمی که به نیمه نهایی آمده نشان می‌دهد چقدر با کیفیت است

او درباره دیدار با النصر عنوان کرد: در درجه اول گل نخوردن مهم است چرا که به تساوی کشاندن بازی خیلی سخت است و بعد از گل تساوی باید به فکر گل برتری باشد که کار را بسیار دشوار می کند. پرسپولیس همیشه در درجه اول می آید که گل نخورد و نسبت به بازی ها آگاهی لازم را دارد. البته النصر تیم خیلی خوبی دارد. قطعا تیمی که به نیمه نهایی می آید نشان می دهد چقدر با کیفیت است. آن ها الاهلی و التعاون را پشت سر گذاشتند و به این مرحله رسیدند.

خستگی می‌تواند یک مقدار بازیکنان را عقب بیندازد اما ایرانی با غیرت است

عزیزیان ادامه داد: آن ها بازیکنان خوبی دارد و ما هم باید خیلی هوشمند و با درایت بازی کنیم. بچه ها باید بازی های قبل را فراموش کنند چرا که آن بازی ها دیگر گذشته است. باید با تمرکز بالا و گوش دادن به حرف های مربیان تیم بروند و با هوش بالا حریف را شکست دهند. البته خستگی می تواند یک مقدار بازیکنان را عقب بیندازد اما ایرانی با غیرت است و خستگی را نمی پذیرد و تلاشش را می کند تا بازی را ببرد و مردم را خوشحال کند. این خستگی ها برای تیم مقابل هم وجود دارد.

یک بر هیچ حریف را شکست می دهیم و فینالیست می‌شویم

او با بیان این که بازیکنان باید با در اختیار گرفتن توپ، حریف را خسته کنند، گفت: بازی بسیار سختی خواهد بود اما پیش‌بینی‌ام این است که یک بر هیچ النصری ها را شکست می دهیم. شاید به گل های بیشتری برسیم اما فکر می کنم یک بر هیچ حریف را شکست می دهیم و فینالیست می شویم.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید