طلسم رونی اُ سالیوان در  رقابت‌های اسنوکر آزاد ایرلند شمالی/ ترامپ بازهم قهرمان شد

به گزارش ایسنا، شب گذشته (یک‌شنبه) فینال رقابت‌های اسنوکر آزاد ایرلند شمالی ۲۰۲۰ بین نفر اول و دوم اسنوکر جهان برگزار شد. طبق حدس صحیح بسیاری از طرفداران اسنوکر، رونی اُ سالیوان و جاد ترامپ بازهم در فینال این مسابقات رو به روی یکدیگر قرار گرفتند. جاد ترامپ مرد شماره یک اسنوکر جهان موفق شد در فینال این مسابقات رونی اُ سالیوان ستاره سرشناس و نفر دوم جهان را با نتیجه کلی ۹ بر ۷ شکست دهد و برای سومین سال متوالی قهرمان این مسابقات شود. 

 در دو دوره گذشته این رقابت‌ها رونی اُ سالیوان و جاد ترامپ در فینال با یکدیگر به رقابت پرداخته‌اند که در هر دو بازی، جاد ترامپ موفق شده  پیروز میدان شود و قهرمانی را به نام خود ثبت کند. امسال هم نفر یک اسنوکر جهان موفق شد رونی را شکست دهد تا اُ سالیوان برای سومین سال متوالی از دست یافتن به عنوان قهرمانی مقابل ترامپ بازماند.

سومین قهرمانی متوالی  جاد ترامپ به نوعی برای او یک رکورد به حساب می‌آید. او با کسب سه عنوان قهرمانی در صدر جدول عنوان‌های قهرمانی مسابقات آزاد ایرلند شمالی قرار دارد. 

بدین ترتیب جاد ترامپ موفق شد با این قهرمانی ۷۰ هزار پوند را به خانه ببرد. هم‌چنین رونی اُ سالیوان با کسب نایب قهرمانی ۳۰ هزار پوند را برنده شد.

این رقابت‌ها در مارشال آرنا در میلتون کینز با رعایت سرسخت قوانین بهداشتی برگزار شد. رقابت‌های آزاد ایرلند شمالی ۲۰۲۰ که از ۲۶ آبان کار خود را آغاز کرده بود تا ۲ آذر ادامه داشت. در این رقابت‌ها جاد ترامپ نفر اول اسنوکر جهان، رونی اُ سالیوان نفر دوم اسنوکر جهان، نیل رابرتسون نفر سوم جهان و مارک سلبی نفر چهارم رده‌بندی جهانی حضور داشتند.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید