سیمئونه: بارسلونا مسی دارد و ما اوبلاک

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، اتلتیکو مادرید چهارشنبه شب در بازی برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا توانست در وقت های اضافه ۳ بر ۲ لیورپول (مدافع عنوان قهرمانی) را شکست دهد و با پیروزی ۴ بر ۲ در مجموع به دور بعد صعود کند‌. دیگو پابلو سیمئونه پس از بازی گفت: به خاطر تیم و باشگاه خیلی خوشحالم. در حالی دوباره در بین هشت تیم برتر قرار گرفتیم که توانستیم با پیروزی برابر یک حریف قدرتمند این کار را انجام بدهیم. لیورپول از حمایت هوادارانش بهره می برد. مارکوس یورنته با گل‌هایش تیم را متحول کرد. خیلی خوشحال هستیم. این برد به نظر ساده می‌رسد اما این چنین نیست.

سرمربی اتلتیکو مادرید درباره بهره بردن از اشتباه‌های تیم حریف اظهار کرد: سعی داشتیم پرس  را از زمین حریف شروع کنیم تا امکان ایجاد موقعیت توسط دیگو کاستا، ژائو فلیکس و آنخل کورئا داشته باشیم. ما یک فرصت گلزنی پیدا کردیم اما این تیم لیورپول بود که در نیمه نخست گلزنی کرد. پس از گل دوم ناامید نشدیم و توانستیم اختلاف را به حداقل برسانیم. بازیکنان احساس کردند که می توانند جبران کنند.

یان اوبلاک در این بازی درخشید و با مهارهای خود بارها دروازه اتلتیکو را نجات داد. سرمربی آرژانتینی درباره دروازه‌بان تیمش گفت: اوبلاک مانند ساویچ، فلیپه، فلیکس و … مهم است. ما بهترین دروازه بان جهان را در اختیار داریم مانند بارسلونا که لیونل مسی را در اختیار دارد و در نتایج تیمش تاثیرگذار است. اوبلاک بهترین است و باعث می‌شود ما نتیجه مورد نظرمان را کسب کنیم. او شایسته جایگاهی است که در آن قرار دارد.

اتلتیکو هر سه گل خود را در وقت‌های اضافه به ثمر رساند. سیمئونه در این رابطه اظهار کرد: بازیکنان لیورپول باز بازی می‌کردند و ما می‌توانستیم از طریق ضد حمله به آنها ضربه بزنیم. این اتفاق هم رخ داد‌. تعویض کاستا و ورود یورنته به نظر دفاعی می آمد اما این چنین نبود.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید