سهرابیان: قول چند طلا در بازی‌های آسیایی را می‌دهیم

به گزارش ایسنا، رضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک به همراه نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران، مجید شایسته و علی دادگر اعضای هیات اجرایی و همچنین بهدادسلیمی با حضور در ورزشگاه آزادی، از فدراسیون قایقرانی بازدید کردند.

علیرضا سهرابیان رییس فدراسیون در این بازدید بیان کرد: کمیته ملی المپیک در سال ۹۸ بیشتر از نیاز ما کمکمان کرد. دیگر چیزی نمی‌توانم بخواهم چون بیشتر از چیزی که می‌خواستم کمک گرفتم. ما در سال ۹۸ نتایج خوبی گرفتیم و در تیم روئینگ در قهرمانی آسیا همه با مدال برگشتند و تنها سرپرست بدون مدال برگشت.
او ادامه داد: برنامه ریزی برای المپیک داشتیم تا در رویینگ صاحب سهمیه شویم و در آبهای آرام هم پیش‌بینی دو سهمیه داشتیم. اگر ما با همین روند پیش برویم ۸ تا ۱۲ سال دیگر در فینال المپیک می‌توانیم حضور داشته باشیم. در بازیهای آسیایی قول می‌دهم از هفت مدالی که در دوره قبل گرفتیم چند مدال آن به طلا تبدیل شود و سبد طلاهای ایران را بیشتر کنیم.

سهرابیان در ادامه گفت: ما امکانات ناچیز می خواهیم. سالن بدنسازی ما نیاز به تجهیزات دارد و مقداری از تجهیزات آن را خیرین دادند و خود ورزشکاران سالن را بعد از ۱۰ سال با شلنگ شستند.

او در مورد قایق های روئینگ گفت: به دلیل کرونا هنوز بارگیری نشده است اما مکاتبه کرده ایم که زودتر انجام شود. چشم و امید ما به شما است که برای گمرک به مشکل بر نخوریم. تعداد آن هم کافی است و برای تامین هزینه آن ۲۵ هزار دلار کمیته ملی المپیک کمک کرده است.

این خبر تکمیل می‌شود…

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید