سلطانی‌فر: کارنامه مدیریتی بانوان در ورزش کشور موفقیت‌آمیز بوده است

به گزارش ایسنا و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، مسعود سلطانی‌فر در مراسم تجلیل از معاونان، مدیران، خانواده شهدا و ایثارگران و بسیجیان وزارت ورزش و جوانان که عصر امروز برگزار شد، با تبریک ایام دهه مبارک فجر به فجرآفرینان سال ۵۷ و ملت قهرمان ایران گفت : سالگرد این پیروزی را به همه کسانی که در طول ۴۲ سال گذشته برای تحکیم پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با تمامی توان تلاش کردند و در مقابل تهدیدها، تحریم‌ها و تهاجم‌ها ایستادند، تبریک می‌گویم.

او هم‌چنین تقارن ایام پیروزی انقلاب اسلامی و سالروز ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)را تبریک گفت و افزود: این ایام در کشور ما به نام روز مادر و زن نامگذاری شده که این مناسبت را به همه مسلمانان به ویژه شیعیان و همکارانم تبریک می‌گویم.

وزیر ورزش و جوانان، حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را مادر خانواده‌ای دانست که بنیان، اساس و چارچوب اصلی دین اسلام را رقم زدند.

وی گفت: باورهای فکری و عقیدتی منبعث از این خانواده که مادر آنها حضرت زهرا( س)ا ست مسیر اصلی بین حق و باطل را برای همه ما مشخص کردند و من امیدوارم با استفاده از ارزش های اسلامی و مذهبی به جا مانده از ائمه اطهار (ع)، بتوانیم حافظان خوبی برای این دستاوردها و انتقال آن به نسل های آینده باشیم .

 سلطانی فر در بخش دیگری از سخنانش ضمن تقدیر از تلاش های بانوانی که در بخش های مختلف ورزش کشور همکاری می کنند ، رویکرد دولت یازدهم و دوازدهم در خصوص استفاده ازظرفیت بانوان را مورد توجه قرار داد.

وی افزود : با تدبیر روحانی و براساس وعده رییس جمهوری مبنی بر استفاده حداقلی ۳۰ درصدی از توان مدیریتی بانوان در بخش‌های مختلف دولتی در سطوح میانی به بالا، تاکنون ۲۵ درصد از این مهم محقق شده و امیدواریم تا پایان فعالیت دولت دوازدهم هم چند درصد باقیمانده محقق شود.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد : افتخار داریم در وزارت ورزش و جوانان در سطوح مختلف از معاون وزیر تا مدیرکل ، معاونین و مدیران استانی و فدراسیون ها نزدیک به ۱۴۰ نفر از مدیران خانم را از خدمتشان بهره ببریم.

او با مثبت خواندن عملکرد مدیران زن فعال در حوزه های ورزش و جوانان یاداور شد: خوشبختانه اکثر قریب به اتفاق، عملکرد بسیار خوب، قابل توجه و تلاش وافری در انجام مسوولیت محوله داشته و دارند.

 سلطانی فر تاکید کرد: زمینه مناسب برای استفاده از ظرفیت بانوان فراهم است و هر جا احساس کنیم که می توانیم همچنان از پتانسل علمی ،تخصصی ،مدیریتی و اجرایی آنها استفاده کنیم این مهم‌ بی درنگ انجام می شود.

وی در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: باورمان این است هر جا فرصت برابر به خانم‌ها و آقایان اختصاص داده شده، بانوان کارنامه خوبی در راستای خدمت به نظام و مردم داشتند.

وزیر ورزش و جوانان در پایان موفقیت‌های بانوان ورزشکار را تحسین برانگیز توصیف کرد و گفت: در مسابقات ورزشی هم کارنامه بانوان در طی این سالها چشمگیر و قابل توجه بوده است. اتفاقا در برخی رشته‌ها با پیگیری و ممارست، زنان ورزشکار ما توانستند به سرعت پله‌های ترقی را طی کنند و منشا افتخار آفرینی بزرگ برای ورزش کشورباشند.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید