روال خاص فدراسیون را تقریبا طی کرده‌ایم/ با گذشته کاری ندارم

محمدرضا مقصودلو ۱۲ مردادماه در مجمع انتخاباتی هیئت بولینگ، بیلیارد و بولس لرستان اظهار کرد: باور و اعتقادم این است که اگر هیئت‌های استانی خوب باشند، بیشتر می‌توانیم پیشرفت کنیم و در این راستا فدراسیون هم نقش دارد و باید از همه لحاظ هیئت‌های استانی را حمایت کند.

وی با بیان اینکه از روز اول گفتم نباید دنبال این باشیم که چه کسی موافق یا مخالف من است، اضافه کرد: باید فضا بدهیم که همه افراد فعالیت کنند به هر ترتیب کار اجرایی مخالف هم دارد اما باید خودمان خوب باشیم.

مقصودلو اضافه کرد: اگر ورزشکار گلایه‌هایی دارد باید آن را در فدراسیون مطرح کند و ما می‌توانیم صحبت‌ها را بشنویم و چاره‌اندیشی کنیم.

رئیس فدراسیون بولینگ، بیلیارد و بولس گفت: روال خاصی که فدراسیون داشته را تقریبا طی کرده‌ایم به جز یک مورد که صلاح نیست آن را بگویم.

وی تاکید کرد: باید برابر توانمندی‌های خود حرف بزنیم و عمل کنیم. روزی که به فدراسیون آمدم ساختارهای خوب را تقویت کردیم و تا زمانی که من در فدراسیون هستم نمی‌خواهم کسی از من تعریف کند بلکه از کارهای خوب فدراسیون تعریف کنند.

مقصودلو افزود: هر کسی هم مخالف من است صحبت‌هایش را می‌شنویم و برای رفع آن تلاش می‌کنیم. با گذشته کاری ندارم و مسئول عملکرد خودم هستم و شفاف همه جزئیات به‌ویژه در بخش مالی را اعلام می‌کنم.

وی بیان کرد: تمام اعزام‌های برون مرزی را برابر مصوبه با جزئیات در سایت می‌گذاریم که همگان آن را ببینند. فدراسیون در کنار ورزشکاران است و آنان را رها نمی‌کنیم.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید