رشیدی: استقلال مقابل مس رفسنجان قوی ظاهر نشد

منصور رشیدی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی آبی‌پوشان پایتخت مقابل مس رفسنجان در هفته اول رقابت‌های لیگ برتر گفت: استقلال در نیمه اول عملکرد خوبی نداشت اما در نیمه دوم بهتر شد. تیم در این بازی ضعیف شروع کرد و هافبک‌ها در این بازی هیچ بازی‌سازی انجام ندادند. استقلال مقابل مس رفسنجان قوی ظاهر نشد اما خوشحالیم که تیم موفق شد در این بازی پیروز میدان باشد.

او ادامه داد: استقلال بازی زیبایی انجام نداد و در نیمه اول عملکرد فنی خوبی نداشت. با شروع نیمه دوم شرایط برای استقلال بهتر شد و به خاطر ناپختگی حریف خود توانست پیروز میدان باشد. هر حمله‌ای که استقلال شکل داد از عمق زمین صورت گرفت و شاهد موقعیت‌سازی از جناحین نبودیم. این بازی چنگی به دل نزد و نشد که از این بازی لذت زیادی ببریم.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان گفت: اگر پنجره نقل و انتقالات استقلال  باز شود و بازیکنان جدید به جمع آبی‌پوشان اضافه شوند، استقلال روزهای بهتری را خواهند داشت. تیم محمود فکری پتانسیل لازم را دارد. فکری جوان و ناپخته نیست و مدت‌هاست مربی‌گری کرده است و باید همفکری‌های لازم انجام شود تا شاهد استقلال بهتری باشیم.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید