رئیس فدراسیون تیروکمان: به هیچ مربی و داور بدهکار نیستیم

رییس فدراسیون تیروکمان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره زمان شروع تمرینات کمانداران اظهار کرد: از شنبه ۲۴ خرداد از طریق سامانه فدراسیون به تمام کمانداران ریکرو اعلام کردیم که می‌توانند تمرینات انفرادی خود را با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از صبح تا بعدازظهر در سایت تیروکمان آغاز کنند. البته چون خوابگاه و تغذیه پیش‌بینی نشده است به کمانداران بویژه آنهایی که شهرستانی هستند، تاکید کردیم که هر کسی امکان شرکت در برنامه تمرینات را دارد از امروز در سایت تیروکمان حضور پیدا کند.

وی گفت: طی صحبتی که با اسماعیل عبادی داشتیم قرار است کمانداران کامپوند نیز از اول تیرماه تمرینات انفرادی خود را در سایت تیروکمان آغاز کنند.

رییس فدراسیون تیروکمان درباره همکاری مجید میررحیمی مربی تیم ملی ریکرو با فدراسیون، خاطرنشان کرد: از زمانی که مسوولیت تیم ریکرو زنان و مردان را بر عهده گرفته تا امروز قطع همکاری با او نداشتیم و حتی از اسفند سال گذشته که به دلیل شیوع ویروس کرونا اردوها تعطیل شد تا امروز وی از طریق فضای مجازی با کمانداران در ارتباط و پیگیر تمرینات آنها بوده است. البته حق مربیگری وی در شرایط کرونا نیز حتی به مقدار کم پرداخت شده و مشکلی در این زمینه نداشتیم.

شعبانی بهار با بیان این که در دو سال گذشته تا امروز هیچ بدهی به داوران و مربیان تیم ملی نداریم، افزود: از زمانی که رییس فدراسیون تیروکمان شدم حق و حقوق مربیان و داوران مطابق قراردادی که با فدراسیون داشتند پرداخت شده و به هیچ مربی و داوری بدهکار نیستیم. 

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بدهی مجید احمدی مربی تیم ملی کامپوند که مربوط به دوره‌های قبل بوده نیز پرداخت شده است یا خیر؟ گفت: ما تنها بدهی‌هایی را پرداخت کردیم که مربی یا داور تیم ملی با فدراسیون قرارداد همکاری داشته است، البته در دوران ریاست خود اگر پاداشی برای مربی یا داور تیم ملی در نظر گرفته شده بود آنها نیز پرداخت شده اما اگر این پاداش‌ها مربوط به دوره قبل از ریاست من بوده است چون در جریان آن پاداش‌ها نبودم و منابع مالی کافی نیز برای پرداخت آنها نداشتیم، آن بدهی‌ها پرداخت نشده است.

رییس فدراسیون تیروکمان همچنین درباره‌ی زمان شروع اردوهای تیم ملی اظهار کرد: برای برگزاری اردوهای تیم ملی ریکرو و کامپوند به دنبال مکان‌های سفید هستیم تا مشکلی برای برگزاری اردو نداشته باشیم. بنابراین اگر شرایط فراهم شود و ستاد ملی مقابله با کرونا مجوز برپایی اردوها را بدهد، در هر مکانی که برای سلامتی ورزشکاران مناسب باشد اردو را تشکیل خواهیم داد.

شعبانی بهار در پایان در خصوص زهرا نعمتی و این که از چه زمانی اردوهای خود را در کیش آغاز خواهد کرد، گفت: پیگیر برنامه‌های زهرا نعمتی از طریق کمیته ملی پارالمپیک هستیم. البته چون در شرایط فعلی امکان جذب مربی خارجی وجود ندارد برای شروع تمرینات وی در کیش باید برنامه تمرینات او را با یکی از مربیان تیم ملی یعنی کهتری یا مجید میررحیمی هماهنگ کنیم که همراه نعمتی در کیش حضور داشته باشند و بر تمرینات وی نظارت کنند.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید