دیگر نمی‌توانیم برای تیم ایمان هزینه کنیم

سعید خبازیان، عصر پنجشنبه ۲۳ بهمن و در حالیکه تیم فوتسال ایمان بعد از شکست‌های پی‌درپی، در بازی خانگی مقابل حریف به تساوی دست یافت، به خبرنگاران گفت: حدود دو هفته به آغاز رقابت های این فصل، شخصی امتیاز تیم ارژن را خرید اما نمی دانم به چه دلیل پس از چهار بازی اعلام کرد که دیگر توان پرداخت هزینه‌ها را ندارد و اینگونه دست ما خالی ماند.

وی افزود: وظیفه هیئت فوتبال و اداره ورزش بررسی رزومه افرادیست که با قصد باشگاه و تیم‌داری وارد عرصه می‌شوند است، باید ضمانتی از آنها گرفته شود که نتوانند به این راحتی کنار بکشند و بچه های شیراز را تنها بگذارند.

خبازیان گفت: پس از اینکه آقای رمضانی تیم را به امان خدا رها کرد، آقای محسن ابراهیمی سرپرست تیم ما به خاطر رفاقتی که با ما و بچه های تیم داشت، از جیب خودش برای تیم هزینه کرد و تا هفته قبل هم ۱۵۰ میلیون تومان توسط ایشان هزینه شد. آقای ابراهیمی حتی قصد داشت خانه اش را بفروشد و خرج تیم کند اما به او گفتم چه چیزی در این فوتسال است که می خواهی زندگی ات را پایش بگذاری؟ 

مدیرعامل تیم فوتسال ایمان ادامه داد: در نهایت پیش از بازی هفته گذشته مقابل سن ایچ ساوه، به این نتیجه رسیدیم که با توجه به اینکه آهی در بساط نداریم، نمی توانیم به ساوه برویم. می دانیم که اعزام نشدن یک تیم از شهر بزرگی مثل شیراز، مایه سرافکندگی استان فارس است اما واقعا چاره ای نداشتیم. این هفته هم مدیون اسپانسرمان هستیم که ۱۰ میلیون تومان کمک کرد تا بتوانیم بازی خانگی مان را برگزار کنیم.

وی با انتقاد از نگاه تبعیض آمیز مسئولان به تیم های فوتبال و فوتسال استان فارس گفت: از اداره ورزش، استانداری، فرمانداری و شورای شهر دلخوریم. از آنهایی که ۲۵۰ میلیون تومان به تیم های فجر و قشقایی کمک می کنند؛ انگار تیم ایمان بچه سر راهیست!.

خبازیان گفت: ایمان، تنها تیم لیگ برتری استان فارس در فوتسال و فوتبال است، ما با دریافت ۴۰۰ میلیون تومان می توانیم این تیم را در لیگ برتر نگه داریم. بازیکنان ما بدون هیچ پول و امکاناتی تا اینجا آمده اند. بعضی از آنها شاید فقط یک میلیون تومان از ابتدای فصل دریافت کرده اند. خیلی مرد و با معرفت هستند که هنوز کار را ادامه می‌دهند.

توان رفتن به تبریز را نداریم

مدیرعامل باشگاه ایمان گفت: مالک جدید باشگاه، دیگر توان هزینه کردن ندارد. این تیم برای بازی خارج از خانه بعدی که در تبریز خواهد بود، توانایی اعزام ندارد و اگر این اتفاق رخ دهد، امتیاز فوتسال استان فارس در لیگ برتر از بین می رود.

خبازیان گفت: شهرهای کوچکی مثل بهبهان و ساوه به راحتی در لیگ برتر تیم داری می کنند اما در شیراز هیچ کس حاضر نیست به ورزش حرفه‌ای کمک کند و این عجیب است؛ کاش مسئولان فکر کنند که این جوانان فرزندان خودشان هستند و پای کار بیایند و کمک کنند، باور داشته باشند چیزی از این فوتسال به جیب منِ مدیرعامل باشگاه نرفته و نخواهد رفت، ما با علاقه آمده ایم تا کمک کنیم اما دیگر توانی برای هزینه کردن نداریم.

به گزارش ایسنا، تیم فوتسال ایمان در هفته دهم رقابت‌های لیگ برتر فوتسال کشور، موفق به کسب یک امتیاز شد.

این تیم که در تمامی دیدارهای گذشته شکست خورده بود، عصر پنجشنبه ۲۳ بهمن ماه در سالن شهید ابوالفتحی شیراز میزبان بازارهای کوثراصفهان بود و با تساوی پنج بر پنج به کار خود پایان داد.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید