دورتموند یک سنت هم برای فروش سانچو تخفیف نمی‌دهد

به گزارش ایسنا و به نقل از بیلد، سانچو فصل درخشانی را با پیراهن بوروسیا دورتموند تجربه کرد تا جایی که بهترین گلزن تیمش بود و بیشترین پاس گل را هم در فصل جاری داشت. مهاجم جوان دورتموند با پیشنهادهای زیادی مواجه شده است اما دورتموند با قاطعیت اعلام کرد که حتی با وجود بحران مالی به خاطر ویروس کرونا هیچ تخفیفی برای انتقال ستاره جوان خود نخواهد داد.

واتسکه، رئیس اجرایی دورتموند گفت: اگر سانچو دوست داشته باشد که جدا شود و از طرف دیگر مشتری داشته باشد در این هنگام با جدایی او موافقت می‌کنیم. فعلا نه سانچو خواستار جدایی بوده و نه تیمی به ما پیشنهاد رسمی داده است.

او ادامه داد: به هیچ عنوان برای انتقال سانچو تخفیف نخواهیم داد. ما رقم فسخ قرارداد این بازیکن را برای فروش او می خواهیم و یک سنت هم تخفیف نمی‌دهیم.

طبق اعلام روزنامه بیلد رقم فروش سانچو ۲۰ ساله ۱۳۰ میلیون یورو است و بسیار سخت است که یک باشگاه در بحران مالی کنونی حاضر به پرداخت این رقم باشد.

از سوی دیگر، توماس مونیه مدافع راست پاری سن ژرمن، نخستین خرید تابستانی دورتموند است که قرار است جایگزین اشرف حکیمی در این تیم باشد. به نظر می رسد که توماس مونیه می خواهد تا پایان لیگ قهرمانان اروپا در پاری سن ژرمن باشد که این با واکنش مثبت دورتموند همراه شد.

واتسکه گفت: اگر مونیه می خواهد تا پایان لیگ قهرمانان اروپا در پاری سن ژرمن باشد ما هم مشکلی نخواهیم داشت. باید در این زمینه با پاری سن ژرمن صحبت کنیم.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید