درخشش جوانان بسکتبال مقابل آینده‌ سازان/ شیمیدر با ارسلان برد

به گزارش ایسنا، امروز (پنج‌شنبه) ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ در جریان بازی‌های هفته چهاردهم لیگ برتر بسکتبال، دو دیدار از گروه «ب» رقابت‌ها برگزار شد که تیم‌های شیمیدر قم و کوچین آمل (جوانان بسکتبال ایران) مقابل حریفان به پیروزی دست یافتند.

در نخستین بازی امروز تیم کوچین آمل (جوانان ۲۰۲۰ ایران) با عملکردی فوق‌العاده، ۶۹ – ۱۱۰ تیم آینده سازان تهران را شکست داد تا هفته‌های سیزدهم و چهاردم را با کسب پیروزی پشت سر بگذارد. کوارترهای اول، دوم و سوم این دیدار به ترتیب با نتایج ۹-۳۱، ۲۴-۳۳ و ۱۲-۲۴ به سود کوچین رقم خورد و کوارتر پایانی هم ۲۴-۲۲ به سود تیم آینده سازان ثبت شد.

نصرت یزارلو اسمال فوروارد تیم کوچین با کسب ۱۶ امتیاز، ۱۲ و ۳ پاس گل دبل‌دبل کرد و با تاثیرگذاری ۲۴ بهترین بازیکن زمین شود.

در دیگر بازی امروز هم شیمیدر قم با نتیجه ۸۸ – ۷۵ صنعت مس کرمان را شکست داد. شاگردان مصطفی هاشمی کوارترهای اول، دوم و چهارم را ۲۶-۲۰، ۲۱-۱۸ و ۲۱-۱۶ پیروز شدند و در کوارتر سوم با نتیجه ۲۰-۲۱ شکست خوردند.

محمد فلاحت پوینت گار گد تیم مس کرمان با کسب ۲۷ امتیاز، ۳ ریباند و ۵ پاس گل تاثیرگذاری ۲۴ را به ثبت رسانده و بهترین بازیکن زمین شد. در تیم شیمیدر هم عماد سلمانی با کسب ۲۵ امتیاز، امتیاز آورترین بازیکن در جمع شاگردان هاشمی شد.

در جریان بازی امروز ارسلان کاظمی فوروارد ملی‌پوش و ستاره تیم شیمیدر که روز گذشته دچار مصدومیت شده بود، برای دقایقی وارد میدان شد تا به این ترتیب مشخص شود که مصدومیت او جدی نیست و می‌تواند تیم ملی را همراهی کند.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید