دامغانی: توپ نبود بازی شروع شود

به‌ گزارش ایسنا، محمدرضا دامغانی سرمربی تیم والیبال فولاد سیرجان ایرانیان پس از باخت شاگردانش مقابل پیکان تهران گفت: ما مهدوی را از ابتدا در اختیار نداشتیم‌ که بازیکن تاثیر گذار تیم ما است و روی او به عنوان بازیکن اصلی حساب باز کرده‌ایم‌، اما در پایان دور رفت به تیم اضافه می‌شود. از پاسور خود راضی هستیم اما در حد و اندازه مد نظر من نیست. دو بازیکن کلیدی خود را هم هفته ‌گذشته از دست دادیم. امروز با یک‌تیم نصف و نیمه بازی‌ کردیم که بد هم نبودیم.

او افزود: تیم ‌جوانی هستیم و متاسفانه ما از امتیاز ۱۵ به بعد اشتباهاتی می‌کنیم که هر جوانی آن را انجام می‌دهد. در کل از تیم رضایت دارم. به تیم ایمان داریم و رفته رفته بهتر می‌شویم. ان‌شاءالله برای دور برگشت هم یک تعداد بازیکن جذب می‌کنیم چون مصدوم‌های زیادی داریم.

دامغانی درباره اعتراضاتش پیش از شروع بازی نیز گفت: نمی‌دانم چه‌ مشکلی برای شروع بازی ‌وجود داشت و توپ‌ نبود. ۳۵ سال است که در والیبال هستم و با قوانین آشنایی دارم. گاها قوانین را به دلخواه انجام می‌دهند که خوب نیست. همچنین معتقدیم که والیبال رشته دانشگاهی است و این نحوه تشویق از سوی لیدرهای پیکان درست نیست که به همین منظور از ناظر بازی می‌خواستم به آن مشکل رسیدگی‌ کند که این اتفاق رخ نداد.

او درباره برگزاری انتخابات والیبال نیز توضیح داد: به مسائل سیاسی انتخابات ورود نمی‌کنم اما هر چه زودتر باید رئیس ‌والیبال انتخاب شود تا تصمیمات درست را پشت میز خود بگیرد. والیبال باید به المپیک برسد و به همین‌ منظور نیاز داریم‌ که هر چه سریع‌تر تکلیف این رشته مشخص شود.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید