خطای کمتر و دفاع بهتر، عامل برد والیبال ایران مقابل کره

به گزارش ایسنا، تیم ملی والیبال ایران امروز (شنبه) ۲۱ دی ماه ۱۳۹۸، در یک بازی سخت با نتیجه ۳ بر ۲ (۲۵-۲۲، ۲۱-۲۵، ۱۸-۲۵، ۲۵-۲۲ و ۱۳-۱۵) کره‌جنوبی را در دیدار نیمه‌نهایی رقابت‌های انتخابی المپیک قاره آسیا شکست داد و به فینال رسید، طبق آمار اعلام شده تیم ملی ایران در دفاع روی تور عملکرد بهتری نسبت به حریف داشت و خطاهای کم‌تری را در طول مسابقه نسبت به حریف مرتکب شده است.

به این ترتیب تیم ملی ایران ۵۱ امتیاز از آبشار، ۱۷ امتیاز از دفاع روی تور و ۶ امتیاز سرویس را به دست آورد. ۳۵ امتیاز ایران نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان کره کسب شد.

در سوی دیگر نیز تیم ملی کره ۶۵ امتیاز از آبشار، ۷ امتیاز از دفاع روی تور و ۶ امتیاز سرویس به دست آورد. ۲۴ امتیاز این تیم نیز با خطاها و اشتباهات بازیکنان ایران به دست آمد.

طبق آمار اعلام شده، “کوآنگ‌این جئون” با کسب ۲۵ و “چول‌وو پارک” با کسب ۲۲ امتیاز برای کره‌جنوبی، امتیاز آورترین بازیکنان این دیدار حساس شدند.

برای تیم ملی ایران نیز علی شفیعی و سید محمد موسوی به ترتیب ۱۷ و ۱۶ امتیاز کسب کردند.

تیم ملی ایران برای برگزاری دیدار فینال و راهیابی به بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو، فردا (یک‌شنبه) ۲۲ دی ماه باید ساعت ۱۵:۳۰ به مصاف برنده بازی تیم‌های قطر و چین میزبان برود.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید