تمهیدات سخت گیرانه قایقرانی برای برگزاری اردو/احتمال ممنوعیت رفت و آمد به دریاچه

تمهیدات سخت گیرانه قایقرانی برای برگزاری اردو/احتمال ممنوعیت رفت و آمد به دریاچه

رییس فدراسیون قایقرانی گفت: برای برگزاری اردوی تیم ملی تمهیدات سخت گیرانه ای را در نظر می گیریم که شاید برای برخی ها خوشایند نباشد.

علیرضا سهرابیان در گفتگو با ایسنا درباره ی اینکه فدراسیون قایقرانی چه تمهیداتی در نظر گرفته تا اردوی قایقرانی را برگزار کند، بیان کرد: ما مسابقات قهرمانی کشور را با وجود تمام سختی هایی که برای حفظ ایمنی  و سلامتی ورزشکاران وجود داشت، برگزار کردیم و دو هفته پس از پایان مسابقات نیز با تمام  هیات های استانی تماس گرفتم و پیگیر شدم که همه ورزشکاران سالم هستند یا نه که خدا را شکر مشکلی وجود نداشت. این نشان می دهد کار قرنطینه ای که انجام دادیم درست بود.
 او ادامه داد: درست است مسابقات قهرمانی کشور بدون مشکل برگزار شد اما قطعا تمهیدات برای اردوی تیم ملی باید سخت تر باشد و شبانه روزی  نکات ایمنی را رعایت کنیم چون قرار است ورزشکاران اسکان داده شوند. ما باید تمام تمهیدات لازم را  در نظر بگیریم تا سلامتی ورزشکاران دختر  و پسر حفظ شود. شاید مجبور شوم کارهایی انجام دهم که خیلی ها خوششان نیاید اما مجبورم  تا ورزشکاران سالم بمانند و در نهایت آنها را در سلامتی تحویل خانواده هایشان بدهم.
سهرابیان همچنین گفت: مطمئن  باشید اردوها را برگزار می کنیم. تهمیدات نیز برای برگزاری اردو سخت تر از قهرمانی کشور است. شاید مجبور شوم هیچ کسی را به مجموعه قایقرانی راه ندهم  و بعدا کسی ناراحت نشود که فدراسیون حصار کشی کرده یا به خانواده ها  و رسانه ها اجازه حضور نمی دهد چون حفظ سلامتی ورزشکاران خیلی مهم است. جلسه ای را با کمیته فنی  و مربیان تیم های ملی برگزار می کنیم و پس از آن برنامه های خود را اعلام خواهیم کرد.
 انتهای پیام 

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید