تعیین تکلیف برگزاری مسابقات هندبال آسیایی تا هفته دیگر

به گزارش ایسنا، با شیوع کرونا تمامی مسابقات ورزشی با لغو و یا تعویق روبه رو شدند. مسابقات هندبال قهرمانی آسیا جوانان و نوجوانان نیز تحت تاثیر شیوع کرونا یکبار به تعویق افتاد و اعلام شد در مهر و آبان برگزار خواهد شد.

ایران میزبان مسابقات هندبال قهرمانی آسیا جوانان است و با توجه به امتیاز میزبانی باید حرفی برای گفتن داشته باشد، اما با وجودی که زمان زیادی تا آغاز مسابقات باقی نمانده اما هنوز مجوز برگزاری اردو به این تیم داده نشده است.

البته به گفته دبیر فدراسیون هندبال ممکن است به سبب شیوع کرونا در همه کشورها مجددا این مسابقات به تعویق بیفتد. حمیدرضا عزتی در اینباره به ایسنا گفت: کنفدراسیون هندبال طبق هماهنگی‌هایی که با پاکدل رییس فدراسیون داشته قرار است طی هفته آینده اعلام کند که مسابقات در تاریخ مقرر برگزار می شود و یا به تعویق خواهد افتاد. این مسابقات قطعا برگزار می‌شود اما ممکن است تاریخ برگزاری تغییر کند. در حال حاضر کرونا در ایران بیداد می‌کند. طی هفته آینده قرار است کنفدراسیون آسیا در مورد مسابقات جوانان، نوجوانان، بانوان و جام باشگاه‌ها تعیین تکلیف کند.

وی درخصوص تمرینات تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان گفت: هنوز هیچ مجوزی رسمی برای آغاز تمرینات به ما داده نشده است. بازیکنان زیر نظر کادر فنی در شهر های خود به صورت انفرادی تمرین می‌کنند تا ببینیم چه می‌شود.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید