تحقق آرزوی ۳ کودک خوزستانی در مستطیل سبز

مثل خیلی از بچه های خوزستان که انگار فوتبال در خون شان است و همیشه رویایی فوتبالیست شدن در سر دارند، بنیامین، محمد و میلاد هم شب و روزشان را با این رویا سر می کردند تا این که موسسه پنجمین فصل قشنگ، پاییزی باورنکردنی را برایشان رقم زد؛ روزی که این سه کودک با حضور در باشگاه فولاد و پا به توپ شدن، رویای‌شان محقق شد.

به گزارش ایسنا، برنامه تحقق آرزوی این کودکان با همکاری باشگاه فرهنگی فولاد خوزستان آغاز شد؛ این سه کودک با ذوق و شوق بسیار و لبخند شیرین کودکانه وارد باشگاه فولاد شدند و هر لحظه، رسیدن به آرزوی‌شان را نزدیک و نزدیک‌تر می‌دیدند. خاله آرزوها هم همراه‌شان بود. خاله‌ای مهربان، با لباس یاسی رنگ و چوب دستی برآورده کردن آرزوها.

بچه ها با شوق فوتبالیست شدن وارد رختکن شدند، ذوق در چشمان‌شان برق می زد و امید را می شد در ساق پاهای‌شان دید؛ آماده برای فوتبال. 

بنیامین، محمد و میلاد، لباس ورزشی قرمزشان را به تن کردند و خاله آرزوها با آن چوب دستی رویایی، آرزوی آن ها را برآورده کرد. حالا بچه ها فوتبالیست شدند. امید تمام وجودشان را فرا گرفته بود و آنقدر خوشحال بودند که می شد، روی شانه‌هایشان بال هایی را برای پرواز دید.

تیم فوتبال نوجوانان فولاد برای استقبال و رویارویی با بنیامین، محمد و میلاد آماده بود؛ این سه کودک با تشویق حاضرین وارد سالن شدند و از میان تونلی که بازیکنان فولاد به افتخار آنها برپا کرده بودند، عبور کردند. حالا بنیامین، محمد و میلاد در دل آرزوی‌شان بودند؛ قلب‌شان تندتر از همیشه می‌زد.

مراسم با صحبت های امیدوارکننده مدیر آکادمی باشگاه فولاد و آرزوهای زیبا برای این کودکان مبتلا به سرطان و بهبود حال آن ها آغاز شد. پس از چند عکس یادگاری، داور سوت آغاز بازی را زد و بنیامین، محمد و میلاد پا به توپ شدند. این کودکان همان طور که با بیماری‌شان می‌جنگیدند، در زمین هم جنگنده بازی می‌کردند.

گل های بنیامین، محمد و میلاد یکی پس از دیگری وارد دروازه حریف شد و صدای تشویق حاضرین بیشتر و بیشتر می شد. پدران و مادران‌شان نیز با شوقی وصف ناشدنی از بازی کودکان‌شان عکس و فیلم می گرفتند. بازی به پایان رسید و بنیامین، محمد و میلاد، آرزوی شان برآورده شد.

آخرین مرحله آرزوی‌شان، ورزشگاه زیبای شهدای فولاد بود. جایی که مدال طلا و جام قهرمانی در انتظار بنیامین، محمد و میلاد بود. مدیرعامل فولاد هم آمده بود تا سهمی در رویای فوتبالی این کودکان داشته باشد. همه چیز به خوبی اجرا شد و این سه کودک با امید و انگیزه ای مضاعف برای جدال با بیماری‌شان ورزشگاه را ترک کردند.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید