تایید پرداخت کمک‌های مادی به فدراسیون‌ها توسط هیات اجرایی

به گزارش ایسنا و به نقل از کمیته ملی المپیک، هفتاد و هفتمین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با ریاست سید رضا صالحی امیری، اعضای هیات اجرایی و دیگر مدعوین در سالن شماره ۲ کمیته ملی المپیک در خصوص بررسی نهایی شاخص‌های بودجه توسعه اعتبارات ۱۴۰۰ فدراسیون‌های ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس کمیته ملی المپیک ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر انقلاب اسلامی و گرامی‌داشت یاد و خاطر شهدا و امام عزیز  از روسای فدراسیون‌ها و اعضای مجمع عمومی کمیته و بیانات دلگرم کننده وزیر ورزش و جوانان تشکر و قدردانی کرد.

سپس با توجه به مصوب چهل و هشتمین مجمع عمومی کمیته ملی المپیک در خصوص تصویب کلیات شاخص‌ها، بررسی و اجزاء آن در نشست فوق العاده امروز هیات اجرایی با حضور روسای فدراسیون های والیبال، بسکتبال، وزنه‌برداری، تکواندو، سه گانه، گلف و کبدی و سجادی سرپرست کاوران اعزامی به المپیک توکیو و قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک و پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی برگزار شد.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر و اخذ پیشنهادات و نظرات روسای فدراسیون‌های حاضر و اعضای هیات اجرایی مقرر شد کمیسیون مدیریت و برنامه ریزی ضمن لحاظ کردن پیشنهادات ارائه شده در جلسه فوق العاده بعدی هیات اجرایی با ترکیب افراد حاضر در این نشست، شاخص های نهایی تعیین گردد.

همچنین در جلسه امروز هیات اجرایی از خدمات خسرو قمری در فدراسیون دوچرخه سواری  با اهدا لوح سپاس قدردانی به عمل آمد و از سوی اعضای هیات اجرایی با پیشنهاد کمک های مادی و غیر مادی از سوی رئیس کمیته ملی المپیک به فدراسیون‌هایی که روز گذشته مورد بازدید صالحی امیری، اعضای هیات اجرایی و هیات همراه قرار گرفته‌اند موافقت شد.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید