تارتار: برای بقا در کورس بالای جدول محکوم به برد فولاد هستیم

به گزارش ایسنا، مهدی تارتار در نشست خبری پیش از دیدار با فولاد خوزستان اظهار کرد: همه بازی‌های لیگ برتر دشوار است. اگر با تیمی مانند فولاد هم بازی کنید، کار دشوارتر می‌شود. فولاد تیم ساختارمندی است و کادر فنی جوانی در کنارش قرار دارد. فولاد اهداف بزرگی را در سر می‌پروراند. اضافه شدن سعید آذری به کادر مدیریت این باشگاه می‌تواند موجب قوی‌تر شدن فولاد شود چرا که او از مدیران کاربلد فوتبالمان است.

سرمربی نفت مسجد سلیمان با اشاره به حضور هواداران در کنار تیمش گفت: کار سختی داریم اما در خانه بازی می‌کنیم. هواداران را در کنارمان خواهیم داشت. نیاز مبرمی به این سه امتیاز داریم تا از کورس بالای جدول جا نمانیم. ما محکوم به برد هستیم و بازیکنان باانگیزه بالا و ارائه بازی خوب و هدفمند، می‌توانند از نقاط ضعف فولاد استفاده کنند و نقاظ قوت حریف را پوشش دهند تا صدمه نبینیم و به برد برسیم.

او در پایان به محرومیت سعید آهنی، بازیکن جوان تیمش به علت حضور نیافتن در اردوی تیم ملی توسط کمیته انضباطی اشاره کرد و گفت: او در حالی محروم شده که ما نامه‌ای مبنی بر حضور او در تیم ملی دریافت نکردیم. امیدواریم او قبل از بازی بخشیده شود و بازیکن جوان کشور از این موضوع لطمه نبیند.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید