بندرها و فرودگاه های بندرعباس، قشم و هرمز 31 شهریور ماه تعطیل است‘محمد محسنی’ شامگاه پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا عنوان کرد: تعطیلی 6 ساعته از فردا صبح به دلیل برگزاری رژه نیروهای مسلح در آب ‌های نیلگون خلیج ‌فارس اعمال می شود و هیچ ترددی در این بندرها تا ساعت 12 صورت نمی گیرد.
وی افزود: مردم در صورت نیاز برای سفر به جزیره قشم یا بندر عباس می‌ توانند از مسیر جایگزین (بندر پهل خمیر و بندر لافت) استفاده کنند.
مدیرکل فرودگاه های استان هرمزگان نیز گفت: فرودگاه های شهرهای بندرعباس و قشم صبح 31 شهریور ماه به دلیل برگزاری رژه هوایی به مدت سه ساعت تعطیل است.
محمود امانی بنی در جمع خبرنگاران بیان کرد: فردا جمعه زمان پروازها در این فرودگاه ها طی ساعت هفت و 30 دقیقه تا 10و 30 دقیقه به ساعت های دیگر موکول می شود.
وی اضافه کرد: مسافران برای برنامه ریزی سفرها پیش از مراجعه به فرودگاه ها پیام های شرکت های هواپیمایی را مورد توجه قرار دهند و برای اطلاع بیشتر از پروازها با شماره های ١٩٩ و٠٧٦٣٣٦١١٠٢٠ – ٠٧٦٣٣٦١١٠٣٠ در بندرعباس و شماره تلفن های 07635335000 تا 07635335005 تماس بگیرند.
فردا جمعه 31 شهریورماه رژه هوایی به مناسبت سالروز آغاز تهاجم نظامی گسترده رژیم بعث عراق در سال 1359 و آغاز هشت سال جنگ تحمیلی و هفته دفاع مقدس بر فراز آب های خلیج فارس و تنگه هرمز در برابر دیدگان نظامیان بیگانه حاضر در منطقه برگزار می شود.
خبرنگار: فاطمه حسینی ** انتشاردهنده: محمد ملا حمزه زاده
7198 /8123انتهای پیام /*


پاسخ دهید