بلاتکلیفی برادران عالمیان برای بازگشت به فرانسه/ نیما: برای یک هفته به ایران آمده بودیم

نیما عالمیان در گفتگو با ایسنا درباره ی اجازه ندادن به او و برادرش برای حضور در مسابقات قطر و عمان بیان کرد: من سال قبل در مسابقات قطر خوب بازی کردم و امتیاز خوبی هم گرفتم اما باتوجه به اینکه امسال نتوانستم در این رقابتها شرکت کنم، فکر می کنم امتیاز سال قبل هم از بین برود  و در رنکینگ افت داشته باشم. البته فدراسیون ایران با ارسال نامه ای به فدراسیون جهانی درخواست کرد امتیاز ما از بین نرود و حالا باید دید فدراسیون جهانی چه تصمیمی می گیرد. در هر صورت کاری نمی‌توان کرد.

 او افزود: اگر در مسابقات قطر و عمان شرکت می کردیم خیلی خوب می شد و ما هم آماده بودیم اما دیگر مسئله ویروس کرونا پیش آمد و کاری هم نمی توان کرد. الان هم با برادرم دو تایی تمرین می کنیم.

عالمیان در پاسخ به این پرسش که او و برادرش برای چه مدت به ایران آمده بودند و در لیگ فرانسه مسابقه دارند یا خیر، تصریح کرد: برای یک هفته آمده بودیم که هم خانواده را ببینیم و هم استراحت کنیم اما با این وضعیت ماندگار شدیم و پروازی نیست. ۱۰-۱۵ روز دیگر هم در لیگ فرانسه بازی داریم اما بلاتکلیف هستیم. نمی‌دانیم پرواز هست یا نه و اصلا ما را راه می دهند یا خیر (با خنده). ان شاءالله درست می شود و تا ۲۰ روز دیگر پروازها انجام می شود.

ملی پوش تنیس روی میز ایران در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه با این شرایط نگران رنکینگ خود نیست، تاکید کرد: من سال گذشته رنکینگ ۶۰ جهان بودم اما بعد افت کردم چون در دو ، سه تورنمت نتایج جالبی نگرفتم اما سعی دارم به رنکینگ قبل خودم برگردم و جبران می کنم. مسابقات تیمی قهرمانی جهان هم خیلی می‌توانست در بهبود رنکینگ ما موثر باشد که به تعویق افتاد.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید