بلاتکلیفی بانوان والیبال نشسته برای شرکت در رقابتهای لیگ

مریم ایرانمنش سرمربی تیم ملی والیبال نشسته بانوان در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: با وجود این که برای شرکت در رقابتهای لیگ برتر والیبال نشسته بانوان ۶ تیم ذوب آهن اصفهان، فولاد مبارکه سپاهان، شهرداری ارومیه، هیئت ورزشی جانبازان و معلولان، لرستان و هرمزگان اعلام آمادگی کرده اند و امروز قرعه کشی هجدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر والیبال نشسته بانوان انجام می شود اما به خاطر کرونا هنوز زمان برگزاری لیگ مشخص نیست و بستگی به شرایط این بیماری ندارد.

وی همچنین درباره زمان برگزاری اردوی تیم ملی بانوان والیبال نشسته گفت: هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و بستگی به وضعیت بیماری کرونا دارد. تیم ملی بانوان از بهمن سال گذشته هیچ اردویی نداشته و تنها با فیلم ها و گزارشاتی که بازیکنان از طریق فضای مجازی به ما ارسال می کنند تا حدودی در جریان وضعیت آنها هستیم.

ایرانمنش در خصوص وضعیت این تیم برای شرکت در پارالمپیک توکیو، خاطرنشان کرد: سال گذشته برای کسب سهمیه پارالمپیک قرار بود در مسابقات جهانی کانادا شرکت کنیم که به خاطر کرونا این مسابقات لغو شد، در حال حاضر نیز هنوز هیچ تورنمنتی برای این منظور پیش بینی نشده است.

وی در پایان در پاسخ به این پرسش که اگر تورنمنتی برای کسب سهمیه پیش بینی شده باشد، چقدر بازیکنان آماده شرکت در مسابقات هستند، افزود: تا زمانی که اردویی برگزار نشود به طور دقیق نمی توانم بگویم بازیکنان از نظر بدنی و فنی در چه شرایطی قرار دارند تا بتوانند در مسابقات کسب سهمیه شرکت کنند. باید مسابقات لیگ و اردوها برگزار شود تا ببینیم بازیکنان در چه سطحی از آمادگی بدنی و فنی قرار دارند.

انتهای پیام 

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید