برنامه ‌های پیش روی تکواندو در گرو جلسه پولادگر با کادر فنی تیم های ملی

آرش فرهادیان رییس سازمان تیم های ملی تکواندو در گفت و گو با ایسنا، درباره زمان اعلام آغاز اردوی تیم های ملی تکواندو، اظهار کرد: با توجه به اعلام ستاد مقابله با کرونا در ورزش، تمامی رقابت های ورزشی تا پایان اردیبهشت ماه تعطیل است و بر همین اساس نیز هیچ رویدادی در رشته تکواندو در این تاریخ نخواهیم داشت.

رییس سازمان تیم های ملی تکواندو، با اشاره به اینکه شیوع کرونا باعث تعطیلی اجباری تمرینات تیم های ملی و همچنین لغو تمامی مسابقات بین المللی شد، گفت: قرار است روز یکشنبه جلسه ای با حضور رییس فدراسیون، کادر فنی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو و رییس سازمان تیم های ملی برگزار شود و در این جلسه پس از بحث و بررسی هایی که صورت می گیرد، درخصوص زمان مناسب آغاز اردوی تیم های ملی تکواندو و پاراتکواندو تصمیم گیری شود.

وی تصریح کرد: سلامت ورزشکاران از هر موضوعی برای ما مهم تر است و سعی می کنیم با حفظ تمامی جوانب، درباره مباحث فنی تصمیم گیری کنیم.

به گزارش ایسنا، تیم های ملی تکواندو خود را برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا که قرار بود اسفند ماه در بیروت برگزار شود، آماده می کردند که این مسابقات بدلیل شیوع کرونا لغو و به اردیبشت ماه موکول شد اما اتحادیه تکواندوی آسیا بار دیگر این مسابقات را لغو و هنوز زمانی برای برگزاری آن اعلام نشده است.

مسابقات قاره ای کسب سهمیه المپیک در آسیا نیز قرار است خرداد ماه در اردن برگزار شود اما با توجه به شیوع گسترده کرونا احتمال لغو این مسابقات نیز وجود دارد. تیم ملی تکواندو بانوان برای کسب ۲ سهمیه المپیک قرار است به این رقابت ها اعزام شود.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید