بخش زیادی از قهرمانان متولد روستاها هستند

حسن رنگرز در آیین افتتاح زمین چمن مصنوعی روستای قلعه رحمت لرستان که امروز سوم شهریورماه صورت گرفت، اظهار کرد: این رویکرد که زیرساخت‌های ورزشی در همه مناطق کشور به صورت عادلانه اجرا شود، قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: یک جمعیت مولد در روستاهای لرستان وجود دارد که دولت نیز در این راستا به دنبال توجه به زیرساخت‌های مناطق روستایی است.

رنگرز با بیان اینکه بخش زیادی از قهرمانان متولد روستاها هستند، تاکید کرد: همین موضوع نشان می‌دهد باید توجه‌ها بیش از گذشته به این مناطق صورت گیرد.

مدیرکل دفتر توسعه آموزش‌های پایه و استعدادیابی وزارت ورزش و جوانان ضمن تقدیر از خیرین ورزشی، اذعان کرد: تحریم‌های ظالمانه که علیه کشور به وجود آمده، باعث شده بتوانیم حداقل‌ها را به مردم ارائه دهیم.

سید علی کریمی، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان نیز در این آیین گفت: پروژه ورزشی روستای قلعه رحمت از سال ۹۸ با زیر بنای ۱۰۰۰ متر مربع آغاز شد که با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

وی تاکید کرد: نگاه دولت با توجه به تحریم‌های صورت گرفته و بحران سراسری کرونا به شکلی است که خدمت‌رسانی حتی در مناطق محروم نیز متوقف نشده است.

کریمی خاطرنشان کرد: سیاست‌های وزارت ورزش و جوانان هم در بٌعد همگانی و هم قهرمانی قابل تقدیر است که تلاش دارد نیازهای ورزشی جامعه مرتفع شود.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان بیان کرد: علاوه بر تلاش برای افزایش سرانه فضای ورزشی استان که ۵۷ سانتی‌متر بوده به دنبال توازن زیرساخت‌ها در مناطق مختلف خواهیم بود که افتتاح امروز یک نمونه از آن است.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید