بارسلونا مهاجم ندارد!

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، در حالی که هنوز برنامه‌ریزی برای فصل ۲۰- ۲۰۱۹ کامل به انجام نرسیده است بارسا با یک هشدار روبه‌رو شد که با گذشت زمان خود را نشان داد. در این روز تنها مهاجم سالم آبی اناری‌ها آنتوان گریزمان است. با فروش قرضی فیلیپ کوتینیو به بایرن مونیخ ارنستو والورده در این فصل چهار مهاجم را در تیم نخست دارد. سه بازیکن در این خط آسیب دیده‌اند. لوییس سوارس ۳۲ ساله فصل را با آسیب دیدگی شروع کرد. مهاجم اروگوئه‌ای در پایان فصل گذشته از زانوی راست دچار مشکل جسمانی شد و اکنون آسیب دیدگی‌اش عضلانی است. بهترین دوستش لیونل مسی نیر در نخستین تمرین فصل مصدوم شد. مهاجم آرژانتینی ممکن است در دیدار برابر رئال بتیس بازی کند اما این اتفاق در حالی رخ خواهد داد که در هیچ رقابت پیش فصلی حضور نداشت. عثمان دمبله، بازیکن “کریستالی” بارسلونا باز هم آسیب دید و پنج هفته از میادین دور خواهد بود.

والورده و اریک آبیدال (مشاور فنی) و رامون پلنس باید خوب برنامه‌ریزی کنند تا برای یک فصل کامل تیم به مشکل بر نخورد. اکنون تکسینگوری می تواند از تیم پایه به تیم اصلی ملحق شود. کارلس پرس و آبل روئیس هم دائما در تیم اول و دوم بارسلونا در حال چرخش هستند. هر دو بازیکن آینده نامشخصی دارند. سرمربی بیش از همه پرس را فرا می‌خواند تا روئیس را. باشگاه نمی‌خواهد هیچ از این دو بازیکن را خارج کند. هم‌چنین ریکی پویگ نیز در این شرایط قرار دارد.

بارسلونا از چند ماه پیش به دنبال امضای قرارداد با نیمار است اما اعلام کرده بود خیلی اهمیت ندارد این انتقال انجام شود یا نه. با این حال اکنون شرایط متفاوت شده است. پس از جدایی کوتینیو این باشگاه ترجیح می‌دهد پیش از پایان نقل و انتقالات با یک مهاجم قرارداد امضا کند. شرایط بازگشت نیمار پیچده‌تر از گذشته شده است و باید دید آبی اناری‌ها تا پایان آگوست می‌توانند این مشکل را حل کنند یا نه.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید