انحلال سازمان لیگ تنیس به دلیل بدهی مالیاتی حدودا ۵ میلیاردی

کامیار کیمیایی دبیر فدراسیون تنیس در گفتگو با ایسنا درباره ی بدهی مالیاتی سازمان لیگ فدراسیون تنیس که ۵ میلیارد برآورد شده بود اما سپس سازمان لیگ منحل شد بیان کرد: بدهی مالیاتی سازمان لیگ تنیس در همین حدود بود اما چون در بحث مالی ورود نداشتم عدد دقیق آن را نمی دانم.  

او ادامه داد: سازمان لیگ منحل شد و  بدهی مالیاتی هم دیگر نباید پرداخت شود. البته اینکه سازمان لیگ منحل شد به ضرر تنیس است چون سازمان لیگ پویا و معتبر بود. الان کار سازمان را در کمیته مسابقات انجام می دهیم و فعلا کار را معلق نمی گذاریم و پیش می بریم و حالا باید دید دستورات بعدی که سرپرست فدراسیون  می‌دهد چه چیزی است.  


کیمیایی در پاسخ به این پرسش که آیا سازمان لیگ به دلیل بدهی مالیاتی منحل شد و بیشتر بدهی مالیاتی تنیس هم برای همین سازمان لیگ بوده است؟ تاکید کرد: بیشتر بحث بدهی مالیاتی بوده است و به من اینطور گفتند. من در جریان ریز مسائل آن سازمان نیستم. بیشتر بدهی مالیاتی فدراسیون هم برای سازمان لیگ بود که البته این بدهی مربوط به سالهای ۹۱ تا ۹۵ است.


دبیر فدراسیون تنیس در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه به نظر می رسید سازمان لیگ درآمد خوبی داشت و می توانست کمک حال فدراسیون باشد، تصریح کرد: کلا کمکی به فدراسیون بود و در مواقعی که فدراسیون نیاز به کمک داشت از درآمدهای سازمان لیگ استفاده می‌شد.


انتها ی پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید