امانوئل: سپاهان تیم بسیار تهاجمی است

پدرو امانوئل پس از شکست تیمش برابر سپاهان ایران در هفته نخست جام باشگاه‌های آسیا اظهار کرد: برای تیم مغلوب بسیار سخت است که در خصوص دیدار صحبت کند. در این بازی اصلاً خوب نبودیم به دلیل اینکه سطح رقابت‌ها بسیار بالا بود.

وی ادامه داد: پیش از بازی به بازیکنان گفتم که باید بازی متعادلی داشته باشیم و این بسیار مهم بود که سپاهان را مهار کنیم.

به گزارش ایسنا، سرمربی تیم فوتبال العین امارات خاطر نشان کرد: باید ما گل اول را به سپاهان می‌زدیم، چرا که سپاهان تیم بسیار هجومی است. این تیم موقعیت‌های بسیاری داشت و آن‌ها را وارد دروازه کرد. زمانی که شما در دقیقه ۵۵ بازی ۳ بر صفر از تیم حریف عقب هستید، این بسیار سخت است که بازی را کنترل کنید. فردا روز دیگری است و ما آماده می‌شویم که رقابت‌ها را بهتر ادامه دهیم.

وی در پاسخ به این پرسش که به دلیل غیبت بازیکنان تیمش در خط میانی متحمل شکست شدید یا دلیل دیگری داشت، گفت: پس از بازی می‌توانید دلایل بسیاری برای شکست بیاوریم، اما من به عنوان سرمربی باید با واقعیت کنار بیایم و تیم را برای روزهای آینده آماده کنم. قطعاً در بازی با الشارجه فشار زیادی تحمل کردیم، اما ما امروز در حد لیگ قهرمانان آسیا خوب نبودیم.

وی اظهار کرد: ۳ امتیاز مهمی را از دست دادیم، اما تقابل دو تیم دیگر گروه با تساوی به پایان رسید و امیدواریم در ادامه بتوانیم اختلاف امتیاز را جبران کنیم. معتقد هستم که تماشاگران می‌توانند ما را در بازگشت به شرایط خوب کمک کنند.

سرمربی تیم العین امارات در پایان گفت: من همیشه ترجیح می‌دهم در خانه برابر تماشاگرانمان بازی کنم و امروز گذشته است. باید به خوبی ریکاوری کنیم و این شکست را فراموش کنیم. باید از لحاظ بدنی و ذهنی خودمان را برای بازی آینده آماده کنیم. در نهایت به سپاهان تبریک می گویم.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید