اعتراف گرت بیل

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، گرت بیل که در مادرید در قرنطینه به سر می‌برد در یک مصاحبه در مورد بحران کرونا، بازگشت احتمالی فوتبال و قهرمانی‌های رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا صحبت کرد. مهاجم ولزی در رابطه با بهترین قهرمانی‌اش در لیگ قهرمانان اظهار کرد: دسیما بهترین بود چون برای نخستین بار این عنوان را به دست آوردم. حس بالا بردن این جام خاص است. همچنین به دلیل نحوه بردمان این عنوان برایم شیرین بود. همه چیز جدید و خاص بود. همچین دوازدهمین قهرمانی‌مان که در کاردیف اتفاق افتاد هم ویژه بود. هر کسی نمی‌تواند این جام را در خانه بالای سر ببرد. سیزدهمین قهرمانی که با گل پیروزی من به دست آمد هم شیرین بود. با این حال اگر بخواهم از بین این سه قهرمانی یکی را انتخاب کنم، آن دسیما است.

بازیکن رئال مادرید در ادامه به دیدار برابر آژاکس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان فصل گذشته اشاره کرد و گفت: زمانی که با آژاکس بازی کردیم تصور نمی‌کردیم به آن خوبی باشند. خیلی سازمان یافته بودند و می‌توانستند در سطح بالایی بازی کنند. می‌دانستند دقیقا باید چه کاری انجام دهند و هر بازیکنی چه نقشی دارد. اگر بخواهم صادق باشم در بازی رفت با شانس پیروز شدیم. آژاکس در دیدار برگشت فوق العاده ظاهر شد و جهان را به وجد آورد. آن‌ها یک تیم عالی داشتند و بد شانس بودند که نتوانستند به فینال صعود کنند. ما تلاش کردیم از آن شکست (۴ بر یک) عبور کنیم و آن را فراموش کنیم.  

بیل درباره تمرین در خانه گفت: به ما برای دو هفته برنامه دادند که تمرین کنیم تا در بهترین سطح خود باقی بمانیم. تمام تلاش خود را باید بکنیم تا شرایط جسمانی مان ایده‌آل بماند. برای بازی‌های باقی مانده باید با قدرت تمام در میادین حاضر شویم.

او در مورد قرنطینه اظهار کرد: شش هفته است که در اسپانیا و در قرنطینه هستیم و خیلی محدودیت وجود دارد. حتی نمی‌توانیم برای قدم زدن یا تمرین کردن از  خانه به بیرون برویم. این سخت گیری‌ها شرایط را برای همه بهتر خواهد کرد. همه می‌دانیم به این کار نیاز است و مسئولان می‌خواهند به بهترین شکل ممکن آن را انجام دهند.  

مهاجم ولزی افزود: احساس من نیز مانند همه است اما باید مثبت اندیش باشیم. معمولا عادت داشتیم هر دو روز برای بازی‌های خارج از خانه به سفر برویم و پیش از بازی خانگی، شب ها بیرون از خانه برویم. اکنون در خانه با فرزندان، همسر و خانواده‌ام هستم. دوست دارم با آن‌ها اوقات خود را بگذارنم تا این که هرروز صبح به سر کار بروم.  

بیل در پایان اظهار کرد: همه می‌خواهیم دوباره فوتبال بازی کنیم اما مهم‌تر از همه امنیت است. نمی‌خواهیم خیلی زود این کار را انجام دهیم. همه دلشان برای فوتبال تنگ شده است و دوست دارند فوتبال بازی یا تماشا کنند. اکنون مهم‌ترین چیز داشتن سلامتی است. در آینده مسابقات فوتبال زیادی خواهد بود و امیدواریم دوباره دچار چنین مشکلی نشویم.  

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید