اسکی بازان برتر پارااسنوبرد معرفی شدند

به گزارش ایسنا، در دومین و آخرین روز از رقابتهای بین المللی پارااسنوبرد که با حضور ۷ ورزشکار زن و مرد در پیست دیزین برگزار شد، اسکی بازان معرفی شدند.

در این مسابقات و در کلاس UL، پوریا خلیل تاش با زمان ۲۷ ثانیه و ۷ صدم ثانیه در جایگاه اول ایستاد و مهرداد مهدی زاده با زمان ۲۸ ثانیه و ۳۷ صدم ثانیه و محمد جز محمدپور با ۳۹ ثانیه و ۶۲ صدم ثانیه به ترتیب دوم و سوم شدند.

همچنین در کلاس SWL2، حسین سولقانی با زمان ۲۸ ثانیه و ۲۴ صدم ثانیه اول شد و فرهاد الوندی با ۲۸ ثانیه و ۵۴ صدم ثانیه در جایگاه دوم ایستاد.

در بخش بانوان نیز صدیقه روزبه در کلاس SWL2 با ثبت زمان ۳۶ ثانیه و ۹۷ صدم ثانیه و نسیم حسنوند در کلاس UL با زمان ۳۳ ثانیه و ۷۹ صدم ثانیه جزو برترینهای این رشته بودند.

این مسابقات به منظور کسب سهمیه پارالمپیک ۲۰۲۲ چین با حضور ناظر فدراسیون جهانی برگزار شد که امتیاز اسکی بازان برای محاسبه جهت کسب سهمیه به فدراسیون جهانی و IPC ارسال می شود.

به گفته عیسی ساوه شمشکی رییس انجمن پارااسکی اسکی بازان باید در ۳ تورنمنت بین المللی دیگر شرکت کنند تا وضعیت آنها برای کسب سهمیه مشخص شود.

با پایان مسابقات اسنوبرد، رقابت های بین المللی پاراآلپاین از ۷ تا ۹ بهمن در دیزین برگزار می شود که ورزشکاران قبل از شرکت در مسابقه، اردوی آمادگی خود را از ۴ بهمن به مدت ۳ روز در دیزین برپا خواهند کرد.

انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید