استراماچونی: قلب من شکسته و اگر مسائل درست نشود، ادامه راه ممکن نیست

به گزارش ایسنا، آندره‌آ استراماچونی سرمربی استقلال بعد از پیروزی پنج بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان گفت: می‌خواهم ابتدا به بازیکنانم یک تبریک فوق العاده بگویم زیرا در این ماه‌ها صد درصد من را دنبال کردند و همراه من بودند. مدلی که تیم فوتبال بازی می‌کند، گواه این موضوع است. امروز برابر تیمی بازی کردیم که تنها برابر پرسپولیس و با یک شوت از راه دور شکست خورده بود. امروز نمی‌دانم چند موقعیت داشتیم پس خیلی خوب بودیم و به بازیکنانم تبریک می‌گویم.


وی افزود: از سوی دیگر متاسفانه در روزی که همه برای استقلال خوشحال هستند، باید بگویم که ما نمی‌توانیم به این شکل به خانه برویم. شرایطی که در این چند ماه در حال کار کردن هستیم، برای ۳۰ میلیون هوادار احترام آمیز نیست. پذیرفتم که با استقلال قرارداد امضا کنم زیرا این تیم یکی از بهترین‌ها در آسیا است. من در هر تمرین به بازیکنان فشار می آورم. همه بازیکنان با وجود مشکلات با صد درصد توان در تمرینات تلاش می‌کنند اما چیزی که من اینجا می‌بینیم، امکان ادامه دادن با این تیم وجود ندارد. خیلی از افرادی که کنار تیم هستند، حتی یک ریال هم دریافتی نداشتند. بازیکنان نیز هیچ دریافتی نداشتند. خیلی از بازیکنان به دلیل مشکلات مالی حتی به تمرین نیز نمی‌توانند بیایند. من در سابقه کاری با مشکلات مختلفی روبه‌رو شدم. در پاناتینایکوس مشکلات مختلفی داشتم اما باشگاه با مربیان و بازیکنان روراست و صادق بود. من جوابی برای بازیکنانم ندارم. به ما می‌گویند هفته دیگر درست می شود و برای من ممکن نیست اینگونه ادامه بدهم. اکنون همه می‌بینید که تیم در داخل زمین چگونه است و بازیکنان صد و پنجاه درصد تلاش می کنند. هواداران و علاقه‌مندان به تیم باید واقعیت را بدانند. ما هفته گذشته یک تمرین نکردیم زیرا یک زمین در اختیار ما نبود و یک زمین شرایط تمرین نداشت. شاید بخندید اما من بعد از تمرین به خانه رفتم بی آنکه دوش بگیرم. ماندم تا بازی را ببریم زیرا نمی‌خواستم به کسی بهانه بدهم. قلب من شکسته است و اگر در این دو هفته اتفاقی نیفتد، برای من ادامه راه ممکن نیست.


او درباره برنامه تیمش در تعطیلات هم گفت: ما بازی سختی را بردیم. توضیحات برای من تمام نشده و نمی‌خواهم صحبتی کنم. اگر بعد از صحبت‌های من درباره تعطیلات تیم ملی صحبت می‌کنید، یا به من احترام نمی‌گذارید یا استقلال.


سرمربی استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که چه کسی را مقصر می‌داند، بیان کرد: فوتبال قوانینی دارد و من به عنوان آدم حرفه‌ای در اینجا با کسی دوست نیستم. قوانین از طرف فیفا چیده می‌شود. من نماینده بازیکنانم هستم و خودم را جلو گذاشته‌ام.  بعضی از بازیکنان می خواستند در این ۴ ماه حاضر نشوند اما من به بازیکنانم گفتم که شما بازیکن استقلال هستید و با پول یا بی پول باید حضور داشته باشید. کاپیتان تیم ما نیز روی این ذهنیت با بازیکنان کار کرد اما این خیلی زیاد است زیرا در ۴ ماه هیچکس دریافتی نداشته است. قطعا یک دلیلی وجود دارد اما کسی به من چیزی نگفته است. نمی‌خواهم از کسی اسم ببرم. ما حرفه‌ای هستیم و در دو ماه آخر با کیفیت فوق العاده ۷ مسابقه را برنده شدیم. این مشکل قبل از بازی تراکتور بود و من به بازیکنان گفتم باید توان خود را بگذارید و من بعد از شروع تعطیلات برای حل مشکلات پیش قدم می شوم.


انتهای پیام

No Comments

Categories: ورزشی

پاسخی بگذارید